Przeszkadza mi, że on nie ma prawa jazdy

Nina uważa, że to „niemęskie”.
Przeszkadza mi, że on nie ma prawa jazdy
Fot. Unsplash (Engineer Style)
27.01.2022

Poznaliśmy się z Szymonem na Tinderze i jesteśmy razem już prawie od roku. Akurat złożyło się tak, że mieszkamy niedaleko siebie i tak naprawdę od jego osiedla do mojego spacerem jest jakieś pół godziny. Bardzo dobrze się między nami układa, ale przeszkadza mi to, że Szymon nie ma prawa jazdy.

Auto nie jest mu potrzebne, żeby do mnie przyjechać, ale zdarzają się sytuacje, kiedy samochód się przydaje. W wakacje jechaliśmy moim i to ja byłam kierowcą przez całą drogę. Prowadziłam przez 7 godzin i powiem szczerze, że chciałabym móc się z nim czasem zamienić na trasie, żeby odpocząć. Nie było jednak takiej opcji.

Nie rozumiem, jak w wieku 28 lat można nie mieć prawa jazdy, w dodatku kiedy jest się facetem. Namawiam go do zrobienia kursu, ale on nie chce. Twierdzi, że wszędzie się można dostać komunikacją. Nie wiem, czy założymy w przyszłości rodzinę, ale powiedzmy, że zajdę w ciążę i zacznę rodzić. Albo nagle coś mi się stanie i będzie mnie trzeba zawieźć do szpitala. Wtedy też będziemy czekać na taksówkę?

Zobacz także: Boję się porodu do tego stopnia, że rozważam adopcję

Faceci za kółkiem zawsze wydawali mi się męscy i pociągający. Szymon niestety sporo traci na tym, że nie potrafi prowadzić. Nie chodzi o to, że on nie ma auta, bo możemy jeździć przecież moim. Chodzi o to, żeby nie siedział ciągle na fotelu pasażera.

Koleżanki dogryzają mi ciągle z tego powodu i zaczyna mnie to denerwować. Jak przekonać Szymona, że prawo jazdy to coś, co warto mieć?

Nina

Polecane wideo

Horoskop anielski na 2022 rok. Co zwiastują Ci aniołowie?
Horoskop anielski na 2022 rok. Co zwiastują Ci aniołowie? - zdjęcie 1
Komentarze (84)
Ocena: 4.81 / 5
Lidia (Ocena: 1) 18.02.2022 10:20
Co bzdurny artykuł. Jest wiele kobiet, ktore nie posiadaja prawa jazdy je tez mezczyzni powinni zostawic z tego powodu? Gratuluje facetowi swietnego gustu, ze sobe taka kobite wybrał?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.02.2022 23:18
Gdy pojawią się dzieci nie będziesz mogła na niego liczyć.
odpowiedz
Maja (Ocena: 5) 02.02.2022 21:09
Nie każdy chce prowadzić samochód nie każdego do tego ciągnie a pomyśl sobie że go zmusisz do tego potem coś się stanie i będziesz miała wyrzuty sumienia. A koleżanki co mają do Twojego chłopaka i do Twojego związku. Ludzie młodzi dzisiaj nie potrafią samodzielnie myśleć podejmować decyzje oceniać sytuację - tylko co powiedzą koleżanki - większej głupoty już nie można wymyśleć. Kto chce ma prawko kto nie chce niem i tyle, ale nie ma musu. Życie jest jedno.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.02.2022 20:53
Niech zrobi prawko w automacie, albo może jest poprostu osoba która nie nadaje się do prowadzenia pojazdów, bo są takie osoby tez
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.02.2022 16:56
Jakoś na 3 randce dowiedziałam się przez przypadek, że facet nie ma prawka i od razu blokada. Kolejnej randki nie było. Byłabym zdana tylko na siebie, ciężkie zakupy, wyjazd do szpitala, na weekend, bez prawka jak bez ręki. Co to za mężczyzna bez tak podstawowej i niezbędnej umieętności
odpowiedz

Polecane dla Ciebie