Jestem po 30-tce i mam czystą kartę. Ciągle słyszę, że „coś ze mną nie tak”

Magda uważa, że mężczyźni w jej wieku są traktowani inaczej.
Jestem po 30-tce i mam czystą kartę. Ciągle słyszę, że „coś ze mną nie tak”
Fot. Unsplash (Anne Peres)
06.01.2022

Byłam w paru długich związkach. Tak się jednak ułożyło, że żaden z nich nie skończył się ślubem i założeniem rodziny. Mam 33 lata i nigdy nie miałam męża, ani dzieci. Chciałabym wyjść za mąż i zostać mamą, ale póki co mam czystą kartę. I właśnie ta czysta karta w moim wieku sprawia, że dla facetów „jestem podejrzana”. Bo skoro nikt mnie nie usidlił do tej pory, to pewnie coś ze mną nie tak.

Strasznie to niesprawiedliwe. Tym bardziej, że kawalerów w moim wieku traktuje się z większą wyrozumiałością. Mówi się, że taki facet się nie wyszalał albo że mężczyźni dojrzewają później i „on ma jeszcze czas na ustatkowanie się”. Bezdzietna singielka po 30-tce to z kolei stara panna, której nic się w życiu nie udało. Nikt jej nie chciał.

Zobacz także: Były chłopak ciągle mnie nachodzi

Próbowałam szukać miłości na portalach randkowych, bo wśród znajomych wszyscy już mają swoje rodziny i nie ma nikogo wolnego. Na Tinderze i Badoo roi się jednak od facetów, którzy szukają przygód, a mi na tym nie zależy. Nie chcę brzmieć jak desperatka i absolutnie nią nie jestem. Nie wypalałam na pierwszej randce, że chcę ślubu, bo to nie jest tak, że chcę go z kimkolwiek. Marzę o prawdziwej miłości i happy endzie. Kompletnie nie wiem jednak, gdzie poznać kogoś, dla kogo nie będę „przegrana” z powodu swojego stanu cywilnego.

Magda

 

Polecane wideo

Dla tych znaków zodiaku rok 2022 będzie czasem wielkich przemian. W ich życiu dojdzie do rewolucji
Dla tych znaków zodiaku rok 2022 będzie czasem wielkich przemian. W ich życiu dojdzie do rewolucji - zdjęcie 1
Komentarze (256)
Ocena: 4.93 / 5
gość (Ocena: 5) 17.01.2022 05:08
Ja też mam 33 lata i mam czystą kartkę ale u mnie czysta kartka oznacza życie w całkowitym celibacie. Byłam pewna, że o to chodziło w powyższym artykule - o kobiety będące Dziewicami w wieku 33 lat - "czysta kartka"...
odpowiedz
Gość 42 (Ocena: 5) 14.01.2022 20:18
Jeśli istnieje jakaś normalna kobieta co nie leci na kasę to bym chętnie poznał .w wieku 30 lat -36 .może znajdzie się tutaj .mam dosyć bycia singlem.lmoze mi pomożecie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.01.2022 22:18
Cześć Magda :) zacznij myśleć o sobie ,i żyj w zgodzie z własnym Ja , szczęście przyjdzie samo , pozbawione tych ochydnych myśli , wiek nie ma znaczenia , kluczem są własne myśli ,jeśli będziesz myślała w sposób jaki piszesz tujaj , nigdy nie znajdzie Cię to czego pragniesz ;)
odpowiedz
Gość 42 (Ocena: 5) 12.01.2022 18:45
Czesc mam 42 kata a nie chce być srarym kawalerem, tez po 2 związkach nie mam dzieci a chciałbym mieć.potrzebuje kobiety dziewczyny normalnej ktora zba zycie jest sobą.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 12.01.2022 10:47
Jesteś po kilku związkach, tak więc z tą czystą kartą to przesada....Raczej zapisana karta, lecz nie zapiski wciąż trwają.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie