Jestem mężatką, ale nadal sprawdzam, co dzieje się u mojego eks…

Dominika nie potrafi zapomnieć o swojej dawnej miłości.
Jestem mężatką, ale nadal sprawdzam, co dzieje się u mojego eks…
Fot. Unsplash (Dario Valenzuela)
07.01.2022

Maciek jest bardzo dobrym mężem. Dużo pomaga mi w domu. Mamy podobne poglądy oraz temperamenty. Nawet wspólne hobby się znajdzie – fotografia. W łóżku jest nam świetnie. Kocham go. Naprawdę nie wiem, co jest nie tak, że nie mogę zapomnieć o Grześku. Nasze uczucie wypaliło się. Teraz jednak zastanawiam się, co by było gdybyśmy pielęgnowali je bardziej? Może byśmy się nie rozstali?

Na myślach o byłym łapię się coraz częściej. Co robi? Jak mu się wiedzie? Czy nie zaczął się z kimś spotykać? Jakie ma plany na przyszłość? Nie mam odwagi do niego napisać i poprosić o spotkanie. Boję się, że mógłby odmówić i boję się, bo nie wiem, co by było, gdyby się zgodził…

Poza tym nie chcę krzywdzić Maćka, on na to nie zasługuje. Niestety, kiedy z nim jestem, myśli o Grześku także mnie dopadają. Stale ich we wszystkim porównuję. Grzesiek był bardziej opiekuńczy, ale Maciek więcej pomaga mi w domu. Maciek jest bardziej zaradny finansowo, ale Grzesiek miał w życiu ambitniejsze cele. I tak w kółko. Nie wiem, co jest ze mną nie tak. Nie nudzę się w życiu. Mam ciekawą pracę, a w domu też nie próżnuję.

Zobacz także: Były chłopak ciągle mnie nachodzi

Zadzwoniłam do Grześka z zastrzeżonego numeru. Do tej pory go nie usunęłam. Chciałam usłyszeć jego głos. Odebrał po kilku sekundach. Milczałam po tym, jak on się odezwał, ale nie odłożyłam słuchawki. On też nie. Panowała pomiędzy nami elektryzująca cisza, podczas której zastanawiałam się, czy on wie, że to ja… Po jakimś czasie rozłączyłam się.

Nigdy nie powtórzyłam tego telefonu i nie mam zamiaru tego robić. Niestety nie mogę odpuścić codziennego zaglądania na jego profil i analizowania wpisów. Za każdym razem towarzyszy mi strach, że oznaczy się z jakąś dziewczyną. Grzesiek jest naprawdę aktywny w Sieci, chociaż gdy byliśmy ze sobą, deklarował, że nigdy nie założy sobie Facebooka. Dlatego tak wertuję jego profil. Zdaję sobie sprawę, że jestem okropna, ale nie potrafię przestać.

Dominika

Polecane wideo

Dla tych znaków zodiaku rok 2022 będzie czasem wielkich przemian. W ich życiu dojdzie do rewolucji
Dla tych znaków zodiaku rok 2022 będzie czasem wielkich przemian. W ich życiu dojdzie do rewolucji - zdjęcie 1
Komentarze (18)
Ocena: 4.06 / 5
Ksiądz aborcjonista (Ocena: 5) 13.01.2022 10:17
Dziś incylek zapiął mnie od tyłu uf jak gorąco uf jak milutko
odpowiedz
Ona1103 (Ocena: 5) 08.01.2022 23:56
Nie autorki tekstu wina że ma słabość do swojego ex. Owszem nie jest to fair wobec obecnego partnera ale myślenie o kimś z kim się kiedyś było jest normalne. Jestem w podobnej sytuacji. Mam faceta a czasem myślę o swoim byłym i też co by było gdyby... No ale stało się on ma kogoś z kim jest do tej pory. Czasem ciężko jest zapomnieć o kimś zwłaszcza jeśli się go szczerze kochało. Autorka tekstu powinna spotkać się z byłym i porozmawiać z nim szczerze. Jeśli o nim myśli znaczy że nie doliczone sprawy męczą. Spotkać się, szczerze pogadać i się rozejść i zapomnieć
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 08.01.2022 12:39
Znajdź sobie jakieś zajmujące hobby, bo chyba inaczej zrozumiałaś pojęcie "pasjonować się fotografią". XD
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 08.01.2022 09:28
Nigdy nie sprawdzała co u moich byłych. Z pierwszym chłopakiem rozstałam się 12 lat temu i nie wiem co się u niego dzieje i mnie to nie interesuje.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 07.01.2022 22:06
A mnie nurtuje pytanie: po choinkę brałaś ślub, skoro ciągle wspominasz Grześka? Małżeństwo to nie zabawa, w którą w każdej chwili można przestać się bawić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie