Układało się między nami świetnie, a on nagle zniknął…

Iga padła ofiarą ghostingu.
Układało się między nami świetnie, a on nagle zniknął…
Fot. Unsplash (Mathilde Langevin)
04.01.2022

Słyszałam wcześniej o ghostingu, ale nie przypuszczałam, że ja też padnę jego ofiarą. Oczywiście nic tego nie zapowiadało. K. wydawał się facetem moich marzeń. Na randkach z nim było jak w bajce, cudownie. Świetnie się ze sobą dogadywaliśmy, robiliśmy plany na przyszłość. Powiedziałam o nim mojej rodzinie i przyjaciołom. Po Nowym Roku chciałam go wszystkim przedstawić. Momentami sama nie mogłam uwierzyć we własne szczęście. Czuły, inteligentny, kochany, uczuciowy, z czystą kartą.

I nagle z dnia na dzień zniknął. Przestał się odzywać, odpisywać na wiadomości, odbierać telefony. Zablokował mnie w social mediach. Nie było między nami żadnej kłótni, nic. Po prostu się odciął.

Zobacz także: Były chłopak ciągle mnie nachodzi

Po tygodniach spekulacji, czy wszystko z nim w porządku i wyrzutach do siebie samej, co takiego zrobiłam, że nie chciał mieć ze mną nic wspólnego, ponownie znalazłam go na Tinderze. Przypadkiem, bo wyświetlił się mojej przyjaciółce, której nie zdążył poznać. Ona go kojarzyła z fotek, które jej pokazywałam, jak jeszcze byliśmy z K. Zaczęła z nim gadać na moją prośbę. Flirtował, zagadywał, twierdził, że szuka kogoś na stałe. W końcu mu napisała, że jest moją przyjaciółką i że wie, co mi zrobił. Zablokował i ją…

Po co tacy ludzie w ogóle udają, że chcą być w związku? Robią nadzieję innym, a potem znikają bez zapowiedzi. To chore i okrutne. Przez K. boję się teraz wchodzić w nowe relacje z obawy, że znów zostanę oszukana.

Iga

Polecane wideo

Dla tych znaków zodiaku rok 2022 będzie czasem wielkich przemian. W ich życiu dojdzie do rewolucji
Dla tych znaków zodiaku rok 2022 będzie czasem wielkich przemian. W ich życiu dojdzie do rewolucji - zdjęcie 1
Komentarze (47)
Ocena: 4.98 / 5
Atena (Ocena: 4) 08.01.2022 08:05
Faceci obecnie nie umieja budowac relacji. Albo im sie nie chce...wola zyc tym pierwszym etapem.poznawania ekscytacji bez planow na przyszlosc z dana kobieta.i ten tak właśnie robi. Tez nie rozumiem jak mozna tak bez szacunku potraktować druga osobe, ktora tu jak widac ma uczucia do nas...ale zdarza sie czesto.Faceci wola zniknac bez slowa niz cokolwiek wytłumaczyć.a my kobiety jestesmy w Wenus i chcemy widzieć co bylo nie tak.zostajemy same z pytaniami bez odpowiedzi, co jest gorsze niz jakakolwiek odp. Karma wróci....ale ta krzywda juz nas zaurzyla i to będzie mialo wplyw na kolejne znajomosci.. lęki przed ponownym zostawieniem, podejrzliwość i nieufnosc. Kazdy kolejny będzie musial sie z tym zmagac
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.01.2022 12:41
17:10 malo wiesz o zyciu Nie kazdego wcisniesz w schemat Doroslosc to pojecie wzgledne Generalnie zanim kogos ocenisz poznaj powod jego zachowania Nie bronie nie tlumacze tzw zawodowych naciagaczy i oszustow
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.01.2022 00:10
Cenzorze h ci w d.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.01.2022 16:38
Przeżyłam to samo. Koleś niby był mną zainteresowany, spotkaliśmy się na kilka randek, ale do niczego nie doszło. Po kilku randkach przestał się odzywać, gadałam z nim potem na jakimś komunikatorze i powiedział mi, że nikogo nie ma, już dawno nikim nie był zainteresowany itd… nie przyznałam mu się do tego, że to ja. Po pół roku jak gdyby nigdy nic zadzwonił i zapytał czy się spotkamy, ale bez zobowiązań. Wyśmiałam go i zablokowałam jego numer. Faceci sami nie wiedza o co im chodzi.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.01.2022 16:31
Chciał zamoczyć. Jak mu się udało, to postanowił zniknąć i znaleźć nową. Napalony facet powie wszystko, byle zaciągnąć cię do łóżka. A potem płacz i lament "a bo mówił, że przecież kocha!".
odpowiedz

Polecane dla Ciebie