Zajrzałam do telefonu męża i przeczytałam SMS-y od jego kochanki

J. od dłuższego czasu podejrzewała zdradę.
Zajrzałam do telefonu męża i przeczytałam SMS-y od jego kochanki
Fot. Unsplash (Ilyuza Mingazova)
17.12.2021

Jesteśmy z mężem 10 lat po ślubie, mamy po 35 lat. Miewaliśmy w tym czasie różne kryzysy, jak to w każdym małżeństwie. Od pewnego czasu zauważyłam jednak, że bardzo się ode mnie oddalił. Niby wszystko jest jak zwykle, ale nie całuje mnie już na pożegnanie, nie mówi, że mnie kocha, nie ma ochoty ze mną sypiać tak często jak kiedyś.

Ciągle siedzi przyklejony do swojego telefonu. Dosłownie się z nim nie rozstaje, zabiera go nawet do toalety. Zaczęłam podejrzewać, że mnie zdradza, więc przejrzałam jego komórkę, kiedy spał. On nie wie, że ja znam jego kod, bo wielokrotnie widziałam, jak odblokowuje swój telefon i zapamiętałam szyfr. To, co zobaczyłam wśród SMS-ów, zszokowało mnie.

Zobacz także: Jego napady zazdrości mnie wykańczają…

Mąż ma romans. Nie wiem, jak ta dziewczyna ma na imię, bo w komórce widnieje pod zmyślonym męskim imieniem Karol. Mąż nigdy nie wspominał o żadnym koledze o takim imieniu, a wśród połączeń miał mnóstwo rozmów właśnie z tym numerem. Zajrzałam więc do wiadomości od „Karola” i przekonałam się, że tak naprawdę to kobieta. Młodsza od nas, na pewno przed 30-tką. Ładna, bo wysyła mu ciągle swoje selfie. Mąż pisze do niej czule, zwierza się jej, tęskni za nią. Bywają też w niektórych rozmowach wulgarni i napaleni. Czytałam te ich wiadomości jak zahipnotyzowana i nie wierzyłam, że mój mąż jest zdolny do czegoś takiego.

Jestem załamana i nie wiem, co dalej robić. Kocham męża, nie chcę się z nim rozwodzić i go stracić. Nie będę jednak udawać, że nic się nie dzieje. Spisałam numer jego kochanki, ale nie wiem, czy zadzwonić do niej i zrobić awanturę, czy porozmawiać szczerze z mężem i kazać mu zakończyć tę znajomość. Nie mam siły i pomysłu na to wszystko. Boję się, że on będzie chciał odejść.

J.

Polecane wideo

Astrolodzy z góry przepraszają, ale dla tych 3 znaków zodiaku rok 2022 wcale nie będzie udany...
Astrolodzy z góry przepraszają, ale dla tych 3 znaków zodiaku rok 2022 wcale nie będzie udany... - zdjęcie 1
Komentarze (127)
Ocena: 4.21 / 5
gość (Ocena: 5) 10.06.2022 15:54
I po co to sprawdzałaś? Co CI to da? Zrobisz mu awanturę? Tym bardziej będzie pisał do dziewczyny, która mu daje spokój i to, czego nie ma w domu. takie rzeczy załatwia sie najpierw wewnątrz związku, zacieśnia sie relacje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.06.2022 15:26
Mnie to zawsze smieszy, jak kobieta obwinia kochanke meza, a mezczyznie wybacza. To on wylacznie zawinil. Faceci takie bajki potrafia kobietom opowiadac, ze kochaka moze nie byc swiadoma ze facet zone, albo wymyslaja ze sa w separacji albo w trakcie rozwodu. Jak pretensje to tylko do zdradzajacego.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 12.01.2022 14:14
Jeśli miałby w domu czekoladę to na mieście by nie szukał. Twoja wina, że żałujesz mu cipki i tego masz efekty. Przyroda nie lubi próżni zawsze ją wcześniej czy później wypełni.
zobacz odpowiedzi (1)
Kathe (Ocena: 5) 09.01.2022 12:11
JAK CIĘ ZDRADZA! TO CIĘ BĘDZIE DALEJ ZDRADZAŁ!!! TAK MI POWIEDZIAŁ KIEDYŚ MĄŻ, ZE JAK FACET ZDRADZA TO BĘDZIE ZDRADZAŁ... ROZSTANIE BOLI, A PRĘDZEJ CZY PÓZNIEJ DOJDZIE DO ROZSTANIA, NIE PRZECIĄGAJ TEGO! WIEM COŚ O TYM, BO JAK MNIE CHŁOPAK ŻUCIŁ TO PRAWIE DWA LATA MIECZ MI SERCE PRZEBIJAŁ... CHCIAŁAM SKOŃCZYĆ Z SOBĄ, ALE WYSZŁAM Z TEGO I DZIŚ MAM SUPER WSPANIAŁEGO MĘŻA I SYNA I Z SERCA CI ŻYCZĘ BYŚ PO ROZWODZIE KOGOŚ TAKIEGO JAK JA POZNAŁA, TYLKO NIE SZUKAJ, A SAMA NA NIEGO WPADNIESZ. POWODZENIA I DUUUŻO SIŁY I CIERPLIWOŚCI.
odpowiedz
Wtf (Ocena: 5) 05.01.2022 22:19
Jebaj go na bruk i uciekaj
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie