Mnie i męża łączy już tylko kredyt

„Nie kocham go” – pisze Maja.
Mnie i męża łączy już tylko kredyt
Fot. pexels
16.12.2021

Ostatnio popatrzyłam na mojego męża i uświadomiłam sobie, że już od dawna go nie kocham. Smutne, ale prawdziwe. Uczucie wypaliło się gdzieś w codziennych obowiązkach. Praca, dbanie o dom, spłata kredytu. Rozmawiamy już tylko o tym. Nie ma mowy o żadnym romantyzmie, zaskakiwaniu się nawzajem, randkach, czułości.

Zobacz także: LIST: „Co roku to samo. W Wigilię rodzina życzy mi chłopaka, a w sylwestra…”

Jesteśmy 7 lat po ślubie, w sumie znamy się od 10. Kawał życia. Na początku to oczywiście była wielka miłość. Nie mieliśmy siebie nigdy dość, ciągle tego wspólnego czasu było nam za mało. Potem gdzieś to wszystko zaczęło się ulatniać. Wzięliśmy ślub, kupiliśmy mieszkanie na kredyt i mam wrażenie, że tylko ta wspólna spłata długu trzyma nas razem. Nie mamy dzieci i nigdy ich nie planowaliśmy. Do łóżka chodzimy rzadko, coraz rzadziej. Chyba oboje myślimy, że „tak trzeba”, a nie że mamy na to faktyczną ochotę.

Coraz częściej towarzyszy mi okropna myśl, że życie ucieka mi u boku kogoś, z kim wcale nie chcę być. Po co mi był ten ślub i ten kredyt? Zazdroszczę wszystkim wolnym kobietom.

Maja

Polecane wideo

Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ
Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (31)
Ocena: 4.68 / 5
v (Ocena: 5) 28.12.2021 13:03
malzenstwo wraz z wiekiem przechodzi na koleje etapy i nie ma co liczyc na ciagle motylki w brzuchu Takie osoby nie powinny zawracac glowy innym ,Z tym ci nudno iz nastepnym nudno bedzie Nie wiesz czego chcesz i to twoj problem
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.12.2021 12:32
Znajdziesz nową miłość i po 7-10 latach też Ci się znudzi.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.12.2021 22:50
Książkowy przykład kryzysu co 7 lat. Przejdzie, jak u każdego.
odpowiedz
Pola (Ocena: 5) 19.12.2021 04:06
Ja jestem z moim facetem 12 lat ì tak nie mamy slubu, sprawdzil sie w najgorszych sytuacjach mojego zycia i zawsze bedzie moim skarbem, po 12 latach jest lepiej niz na poczatku, potrafimy przegadac cala noc, nie wyobrazam sobie żeby byc z kims kogo poprostu nie kocham (wg mojego uznania)
odpowiedz
Aga (Ocena: 5) 18.12.2021 14:24
Jesteś taka głupia.Jesli tak myślisz i czujesz.Nie macie dzieci to odejdź od Niego i Jemu też daj wolność.A nie zazdrościsz.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie