Mój eks nie ma social mediów i nie wiem, co się u niego dzieje…

Kasia jest ciekawa, co robi jej były chłopak i z kim się spotyka.
Mój eks nie ma social mediów i nie wiem, co się u niego dzieje…
Fot. Unsplash (Sara Kurfess)
14.12.2021

Łukasz, mój były chłopak, miał dość specyficzny stosunek do social mediów. Nigdy nie miał Instagrama, Twittera, TikToka. Miał profil jedynie na Facebooku, ale to również z przerwami. Czasem kasował tam konto, potem znowu je zakładał na jakiś czas. Twierdził, że takie portale nie są mu do niczego potrzebne, a treści, które się na nich znajdują, są mało interesujące.

Ja mam do tego trochę inne podejście. Dla mnie to przede wszystkim kanały do komunikacji. Lubię patrzeć, co słychać u moich znajomych, gdzie jeżdżą na wakacje, co się dzieje u nich w pracy. Nieraz zdarzało mi się też zaglądać na profile byłych chłopaków, żeby sprawdzić, co u nich słychać. Teraz chciałabym to samo zrobić z Łukaszem, ale nie mam takiej opcji.

Zobacz także: Jego napady zazdrości mnie wykańczają…

Jestem ciekawa, czy spotyka się z kimś nowym, czy zmienił pracę, tak jak o tym wspominał, kiedy jeszcze byliśmy razem. Nadal mi na nim bardzo zależy, choć od rozstania minęło 5 miesięcy. Przyjaciółki tłumaczą mi, że to nawet lepiej, że on nie ma social mediów, bo rozstanie z nim dzięki temu jest jak odrywanie bolesnego plastra. Raz i już, po sprawie. A gdybym ciągle zaglądała na jego profil, widziała z kim randkuje, to tylko bym bardziej cierpiała. Może i racja, ale ja tak po prostu za nim tęsknię i ciekawi mnie, co u niego…

Kasia

Polecane wideo

Trafna analiza osobowości. Co widzisz na obrazku?
Trafna analiza osobowości. Co widzisz na obrazku? - zdjęcie 1
Komentarze (22)
Ocena: 3.73 / 5
Pan shit (Ocena: 1) 20.12.2021 23:11
Nikt nie pytał więc nic nie piepsz
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 15.12.2021 21:36
Kiedyś się zastanawiałam co by się stało jakby taki instagram, facebook, tiktok pierdolnely pewnego dnia. Co ludzie by zrobili? Histerie, samobojstwa. Taki eksperyment, że nie ma social mediów przez na przykład 3 miesiące, a ludziom mówi się że już nigdy ich nie będzie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.12.2021 15:08
A mnie zablokowała byłego męża siostra bo jej napisałam prawdę ze gruba jest po urodzeniu dziecka o nie wiem teraz co u niej i czy w końcu schudła czy dalej wyglada jak wieloryb hahahahaha No i ona nie wie co u mnie ze wyglądam lepiej od niej mimo ze jestem 10 lat starsza i ze mam nowego faceta, i jak żyć????
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 14.12.2021 23:06
Ale o co pytasz?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 14.12.2021 15:13
Skoro wiedziałaś ze ma takie podejście do social mediów to trzeba było go rzucić od razu po pierwszych randkach… zanim zrobiło sie na tyle poważnie żeby go potem inwigilować.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie