Jego napady zazdrości mnie wykańczają…

Marta poważnie rozważa rozstanie z narzeczonym.
Jego napady zazdrości mnie wykańczają…
Fot. Unsplash (Gregory Pappas)
10.12.2021

Gdyby Adam miał tylko negatywne cechy, byłoby łatwiej go zostawić i zacząć nowe życie. On jest jednak mieszanką wybuchową. Bardzo przystojny, ma dobrze płatną pracę, rodziców na poziomie, jest inteligentny, potrafi zaskakiwać mnie swoim romantyzmem. Ma też jednak swoją drugą, mroczną stronę. Jest o mnie chorobliwie zazdrosny, najczęściej kompletnie bez powodu.

Zobacz także: Przyjaciółka ma romans z zajętym facetem. To żałosne!

Jesteśmy razem od trzech lat, pół roku temu na wakacjach się zaręczyliśmy. Dzień po zaręczynach zrobił mi jednak taką awanturę o jednego z kelnerów, którego rzekomo „obcinałam wzrokiem”, że chciałam mu tym pierścionkiem rzucić w twarz. Tak jest u nas od dłuższego czasu. Adam wybucha, kłócimy się o moich nieistniejących potencjalnych kochanków, a potem przeprasza, jest czuły, kochany, romantyczny.

Jestem tym wszystkim zmęczona. Moi rodzice go uwielbiają, a ja mam świetny kontakt z jego mamą i tatą. Wszyscy się cieszą na nasz ślub, powoli zaczęło się planowanie. Łudzę się, że po ślubie Adam się zmieni, będzie mnie pewniejszy. Ale chyba bez terapii nie mam co liczyć na jego przemianę.

Marta

Polecane wideo

Astrolodzy z góry przepraszają, ale dla tych 3 znaków zodiaku rok 2022 wcale nie będzie udany...
Astrolodzy z góry przepraszają, ale dla tych 3 znaków zodiaku rok 2022 wcale nie będzie udany... - zdjęcie 1
Komentarze (74)
Ocena: 4.66 / 5
gość (Ocena: 5) 05.11.2022 23:05
chorobliwa zazdrość to choroba psychiczna , nieuleczalna , łagodzona psychotropami .nie warto poświęć swojego życia , nikt się nie zmieni
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.12.2021 20:28
A macie gwarancję, że nie patrzyla na kelnera? czasami ludzie nie wiedzą, że się aż tak widocznie rozglądają na boki!Musiałabym ich poobserwować,żeby ocenić!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.12.2021 20:31
To psychopata, lepiej nie będzie, po ślubie uzna Cię za swoją własność i założy, że nie odważysz się odejść i dopiero da Ci w kość, pewnie nie stroniąc od przemocy fizycznej, uciekaj puki możesz i poszukaj kogoś normalnego, a i nie sugeruj się rodzicami to Twoje życie.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 17.12.2021 13:07
Najczęściej bez powodu. Dobre. Szkoda że brak tekstu " to był tylko jeden raz i zupełnie bez znaczenia" Ogarnięcie się Kobiety!!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.12.2021 19:09
Mój mąż mi ufa, a co najlepsze myśli że jestem święta. Niestety tak nie jest. Lubię flirtować w pracy i czasami wyjść na kawę z innym mężczyzną. Dwa razy przespałam się z kolegą, ale mam taką zasadę czego oczy nie widzą sercu nie żal. Wieksza połowa kobiet zamężnych w moim biurze zachowuje się podobnie. Zazdrość bierze się z przebytych sytuacji życiowych.
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie