Ojciec mojego chłopaka zachowuje się wobec mnie grubiańsko

Asia poznała ostatnio rodziców swojego partnera.
Ojciec mojego chłopaka zachowuje się wobec mnie grubiańsko
Fot. Unsplash (Marisa Howsenstine)
07.12.2021

W ostatnią niedzielę poznałam rodziców Filipa. Jesteśmy ze sobą od dwóch miesięcy, więc uznał, że chce mi przedstawić mamę i tatę. Z moimi jeszcze nie miał okazji się zobaczyć na żywo. Rozmawialiśmy wszyscy tylko za pośrednictwem kamerki.

Ogólnie wizyta u rodziców Filipa była bardzo miła. Mamę ma cudowną. Bardzo ciepła, przyjazna osoba. Problem mam jednak z jego tatą, który w czasie spotkania rzucił pod moim adresem kilka niestosownych uwag. Na dzień dobry zażartował, że mam czym oddychać, więc Filipek dobrze wybrał. Po chwili dodał, że to oczywiście głupi żarcik i żebym nie brała tego do siebie. Stwierdziłam, że dobra, nie obrażam się, może ma takie mało wyszukane poczucie humoru. Potem przy stole parę razy puścił do mnie oko. Nie wiedziałam, jak na to zareagować, więc tylko się uśmiechałam. Na koniec powiedział, że jego syn zawsze miał dobry gust do kobiet, ale „takiej ładniutkiej to jeszcze do domu nie przyprowadził”.

Niby nic takiego, ale przez całe to spotkanie czułam się nieswojo przez te teksty i zaczepki. Filip chyba tego nawet nie zauważył.

Nie wiem, kiedy odwiedzimy jego rodziców ponownie, ale zastanawiam się już teraz, jak ukrócić takie zachowanie ze strony jego taty.

Asia

Zobacz także: On nie chce, żebyśmy się zabezpieczali

Polecane wideo

Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ
Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 4.71 / 5
Jakiś skurwiel (Ocena: 1) 20.12.2021 23:23
MÓWI SIĘ WYPIERDALAJ!!!!!
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 09.12.2021 21:52
Będzie gorzej. Znajdź sobie chłopaka z normalną rodziną. Wiem co mówię. Oboje rodziców musi mieć równo pod sufitem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.12.2021 20:11
To jest molestowanie seksualne. Przy takich ludziach, trzeba mowic wprost, ze nie zyczysz sobie takich tekstow. I koniec.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 07.12.2021 18:28
Taki typ i tyle niegrozny ale momentami dziala na nerwy To nie problem z ktorym nie moglabys sobie poradzic Problemem to bylaby wscipska alfa i omega tesciowa taka baba jest w stanie zrobic z zycia pieklo
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.12.2021 09:38
Takie glupie zarty robil sobie ojciec mojego ex,az do momentu jak obchodzila jego rodzina dzien ojca i ten zaslaniajac kapeluszem probowal pocalowac mnie z jezykiem.tfuuu
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie