On nie chce, żebyśmy się zabezpieczali

Partner Marty bardzo na to nalega.
On nie chce, żebyśmy się zabezpieczali
Fot. pexels
03.12.2021

Od roku jesteśmy w związku, a mieszkamy ze sobą od dwóch miesięcy. Do tej pory zgadzaliśmy się w większości kwestii, ale co do jednej nie możemy się porozumieć. Kacper chce zrezygnować z prezerwatyw, mimo że ja nie biorę tabletek.

Kilka lat temu przyjmowałam hormony, ale mój organizm nie reagował na nie dobrze, więc odstawiłam. Nie zamierzam do nich wracać. Dla mnie to jest naturalne, że jeśli nie chcemy mieć jeszcze dzieci, to prezerwatywy są koniecznością. Kacper twierdzi jednak, że oboje jesteśmy już po 30-tce, więc o wpadkę wcale nie tak łatwo. Namawia mnie na stosunek przerywany. Twierdzi, że ma dobry refleks i nie muszę się o nic martwić.

Wiem, że zbliżenie bez kondomów na pewno jest przyjemniejsze i bardziej intensywne, ale jeśli zdarzy nam się wpadka to co wtedy? Ja póki co nie myślę jeszcze o byciu mamą, nie mam żadnego instynktu. Denerwuje mnie to, że partner jest taki uparty, choć upór w tej kwestii zarzuca mnie.

Marta

Zobacz także: Kolega zachował się wobec mnie niestosownie, gdy u niego nocowałam

Polecane wideo

Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ
Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (61)
Ocena: 4.18 / 5
Twoje gówno (Ocena: 1) 20.12.2021 23:26
Co ty pierdolisz?!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.12.2021 20:24
Po 1 - w ciąży tak łatwo się nie zachodzi, znam co najmniej kilkanaście par, które się nie zabezpieczają, stosują stosunek przerywany i żadna wpadki nie zaliczyła. Ja z tych bojących, wiec tego nie praktykowałam, ale odkąd zaczęłam się starać o dziecko i widzę jakie to trudne, to już nie mam takiego strachu w sobie 🙈 moje dwie koleżanki jednak zaszły w ciąży po stosunku przerywanym, ale w obu przypadkach facet się ponziej przyznał, ze się mu omcknelo i jednak nie był do końca przerywany 😂
zobacz odpowiedzi (2)
Twój stary (Ocena: 1) 06.12.2021 21:56
Ten probleem jest do dupy
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 06.12.2021 13:50
I bardzo dobrze, że nie używa gumy. Niech leje do pełna. Macie 500+, alimenty, mopsy, mopry, dopłaty. Dasz sobie radę. Państwo wspiera madki z kaszojadami. Hołk!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.12.2021 09:27
dlaczego to zawsze na kobietę zwala się problem antykoncepcji?? kiedy w końcu powstanie skuteczna antykoncepcja hormonalna dla facetów??
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie