Przyjaciółka ma romans z zajętym facetem. To żałosne!

Laura nie rozumie, jak kobieta może traktować w ten sposób drugą kobietę.
Przyjaciółka ma romans z zajętym facetem. To żałosne!
Fot. pexels
25.11.2021

Ostatnio rzadziej widywałam się z moją najlepszą przyjaciółką. Nie miała dla mnie czasu. Twierdziła, że jest zapracowana, przeziębiona lub zmęczona. Podchodziłam do tego z wyrozumiałością. W końcu udało nam się jednak spotkać. Przyjechała do mnie i przyznała się, dlaczego tak naprawdę się ze mną nie umawiała.

Ma romans z kolegą z pracy. Normalnie bardzo bym jej kibicowała i trzymała kciuki za tę znajomość, ale ten facet jest już zajęty, a nawet więcej, bo zaręczony. Dla mnie to nie do pomyślenia, że kobieta może krzywdzić w ten sposób drugą kobietę. Faceci będą nas krzywdzić zawsze, więc przynajmniej my między sobą powinnyśmy być solidarne.

Zobacz także: Kolega zachował się wobec mnie niestosownie, gdy u niego nocowałam

Przyjaciółka twierdzi, że to silniejsze od niej. Nigdy nie czuła takiej namiętności. On podobno jest niesamowity w łóżku i robią to non stop, nawet w pracy. Widzę, że dla niej to coś więcej niż tylko fizyczność. Ona się w nim zakochuje, a może nawet już go kocha. Będzie przez niego cierpieć, to tylko kwestia czasu.

Nie sądziłam, że posunie się do romansu z facetem, który planuje ślub z kimś innym. To takie głupie! Oczekiwała ode mnie wsparcia, ale powiedziałam jej, że dla mnie jej zachowanie jest po prostu żałosne. Obraziła się na mnie, ale nie będę popierać złego zachowania tylko dlatego, że się przyjaźnimy.

Laura

Polecane wideo

Znaki zodiaku, z którymi nikt nie chce się umawiać. Będą długo szukać miłości
Znaki zodiaku, z którymi nikt nie chce się umawiać. Będą długo szukać miłości - zdjęcie 1
Komentarze (72)
Ocena: 4.86 / 5
gość (Ocena: 5) wczoraj 13:07
O co się kłócicie ludzie? Wina leży po obu stronach. Jak by babka chciała to zwineła by się z takiego "związku" od razu po poznaniu faktów. Ciągnięcie tego sprawia że obie strony są winne.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) wczoraj 09:29
Jak to się mówi... "Jak ciało A działa na ciało B, to ciało C się nie wpie.prza" Ech... Tu nie chodzi tylko o to że Ona jest "wolna". Nie można robić takich rzeczy, potem ludzie się dziwią że jest tyle zdrad, że nie można nikogo stałego, wartościowego poznać, on robi źle bo zdradza kogoś komu chce przysięgać wierność a Ona też nie lepsza bo jest tego ŚWIADOMA. Trochę więcej honoru, klasy wobec siebie... Z pewnych rzeczy/osób trzeba umieć zrezygnować jeśli nie ma to większego sensu. Współczuję tej narzeczonej. No i wiecie... Karma ponoć też wraca...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) wczoraj 00:14
Ona jest wolna i może robić co chce. A on to zwykła świnia nie warta żadnej z tych kobiet. Jako osoba która jest w stałym związku 6 lat chce być pewna swojego faceta, bo kobiety bywają różne. To on ma wiedzieć jak się zachować a nie anonimowa dla mnie laska.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.11.2021 23:40
Nie wiem, czemu tyle osób jedzie po tej lasce. Ja się zgadzam z tymi, które jej bronią. Ona jest wolna. Nic złego nie robi. Zakochała się i ma prawo mieć klapki na oczach. To wszystko jego wina, bo zdradza narzeczoną i uwiódł następną
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 25.11.2021 20:43
Masakra, jak można jej bronić? Mamy tak tak skurwiałe społeczeństwo, że większość z was nie widzi w tym niczego złego? Skoro laska wie, że facet jest zajęty to jest tak samo winna jak i on. Nie ona jest zaręczona i kogoś krzywdzi? Owszem krzywdzi, skoro jest świadoma tego, że on jest w związku. Nie wyobrażam sobie przyjaźni z taką wywłoką.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie