Przyjaciółka ma romans z zajętym facetem. To żałosne!

Laura nie rozumie, jak kobieta może traktować w ten sposób drugą kobietę.
Przyjaciółka ma romans z zajętym facetem. To żałosne!
Fot. pexels
25.11.2021

Ostatnio rzadziej widywałam się z moją najlepszą przyjaciółką. Nie miała dla mnie czasu. Twierdziła, że jest zapracowana, przeziębiona lub zmęczona. Podchodziłam do tego z wyrozumiałością. W końcu udało nam się jednak spotkać. Przyjechała do mnie i przyznała się, dlaczego tak naprawdę się ze mną nie umawiała.

Ma romans z kolegą z pracy. Normalnie bardzo bym jej kibicowała i trzymała kciuki za tę znajomość, ale ten facet jest już zajęty, a nawet więcej, bo zaręczony. Dla mnie to nie do pomyślenia, że kobieta może krzywdzić w ten sposób drugą kobietę. Faceci będą nas krzywdzić zawsze, więc przynajmniej my między sobą powinnyśmy być solidarne.

Zobacz także: Kolega zachował się wobec mnie niestosownie, gdy u niego nocowałam

Przyjaciółka twierdzi, że to silniejsze od niej. Nigdy nie czuła takiej namiętności. On podobno jest niesamowity w łóżku i robią to non stop, nawet w pracy. Widzę, że dla niej to coś więcej niż tylko fizyczność. Ona się w nim zakochuje, a może nawet już go kocha. Będzie przez niego cierpieć, to tylko kwestia czasu.

Nie sądziłam, że posunie się do romansu z facetem, który planuje ślub z kimś innym. To takie głupie! Oczekiwała ode mnie wsparcia, ale powiedziałam jej, że dla mnie jej zachowanie jest po prostu żałosne. Obraziła się na mnie, ale nie będę popierać złego zachowania tylko dlatego, że się przyjaźnimy.

Laura

Polecane wideo

Znaki zodiaku, z którymi nikt nie chce się umawiać. Będą długo szukać miłości
Znaki zodiaku, z którymi nikt nie chce się umawiać. Będą długo szukać miłości - zdjęcie 1
Komentarze (89)
Ocena: 4.89 / 5
gość (Ocena: 5) 11.02.2022 20:51
Jakby był faktycznie taki "zajęty" swoją narzeczoną, to nie miałby potrzeby zajmować się twoją koleżanką. Więc z tą "zajętością" to bym nie przesadzała.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.01.2022 13:36
Takiej koleżance podziękować za znajomość i się ewakułować, bo nagle może zainteresować sie twoim
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.12.2021 01:13
Obydwie strony są skvrwiałe. Słabe poczucie własnej wartości i traumy dzieciństwa wynagradzają sobie zainteresowaniem pierwszej lepszej osoby na boku. To zwykły egoizm i niedowartościowanie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.11.2021 12:53
Nic dziwnego, pewnie ten kolega z pracy ma nieudane małżeństwo. Ich sprawa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.11.2021 12:53
I na wuj wam ten feminizm, skoro na własne życzenie robicie z siebie wór na sperme dla mężczyzn? I chcecie być utrzymankami? Współczesny feminizm to żałosna parodia jego pierwowzoru.
zobacz odpowiedzi (10)

Polecane dla Ciebie