On nie chce u mnie zostawać na noc…

Marta podejrzewa najgorsze.
On nie chce u mnie zostawać na noc…
Fot. Unsplash (Haley Lawrence)
12.11.2021

Od trzech tygodni spotykam się z Tomkiem. Poznaliśmy się na aplikacji randkowej i od pierwszej randki widujemy się regularnie. Jestem naprawdę szczęśliwa, bo już od dłuższego czasu nie mogłam sobie znaleźć nikogo na stałe. Tomek mi pasuje wizualnie i intelektualnie, ale bardzo martwi mnie jedna kwestia. On nigdy nie chce zostawać u mnie na noc.

Sypiamy już ze sobą i niby wszystko gra. Niemal od pierwszego spotkania czuliśmy ogromne przyciąganie, ale zrobiliśmy to dopiero po kilku randkach. Było wspaniale. Kilka pierwszych razów rozumiałam, że on nie chce przenocować, zwłaszcza w tygodniu, kiedy ma na rano do pracy, ale w weekendy mógłby przecież zostać. Podejrzewam najgorsze, czyli że może on ma rodzinę, a ze mną wdał się tylko w romans na boku. Zapytałam go o to wprost, ale roześmiał się i zaprzeczył.

Zobacz także: Chłopak mojej przyjaciółki nigdy nie zarabiał więcej niż 2500 tys. zł

Nie mogę powiedzieć, że ufam mu w 100%, bo jeszcze za krótko się znamy. Macie jakieś pomysły, dlaczego on nie chce u mnie nocować? Jeśli nie chodzi o żonę i dzieci to co może być powodem?

Marta

Polecane wideo

Te znaki zodiaku w 2022 roku staną na ślubnym kobiercu. Kto może już zacząć planować wesele?
Te znaki zodiaku w 2022 roku staną na ślubnym kobiercu. Kto może już zacząć planować wesele? - zdjęcie 1
Komentarze (38)
Ocena: 4.58 / 5
Ciasny Wiesiek (Ocena: 5) 02.12.2021 22:25
Może nie chce u Ciebie robić kupy rano ?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.11.2021 08:33
Po trzech tygodniach... Nie dziwię mu się.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.11.2021 22:29
Nie chce zostawać, bo facet zostaje tylko u kobiety, co do której ma jakieś wspólne plany. Tutaj chodzi o seks, zabicie czasu. Nie zawsze on inicjuje seks, żeby się laska nie domyśliła, że tylko o to chodzi :) on i tak wie, że ona go zainicjuje, bo jest mega nagrzana. Po 3 tygodniach znajomości spali już razem nie raz, ona chce żeby on nocował, a zaraz zeby zamieszkał, wypytuje czy ma rodzinę, lol. Zwęszył desperatke, co pobzyka, to jego, a kobiety na stałe szuka dalej, jeśli w ogóle taka chce.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.11.2021 09:23
Daj mu żyć kobieto, dopiero 3 tygodnie a Ty już Go osaczasz, zaraz zniknie w mgnieniu oka. Po 3 miesiącach bym sie zastanawiała, ale 3 tygodnie ? serio ?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.11.2021 08:03
Ja jak miałam Ok.24 lata to robiłam tak samo bo moeszkalam z rodzicami i głupio było nie wrócić na noc. Zapytaj faceta wprost o co chodzi i tyle
odpowiedz

Polecane dla Ciebie