On wciąż mieszka ze swoją mamą…

Luiza czuje się tym zaniepokojona.
On wciąż mieszka ze swoją mamą…
Fot. pexels (Natalia Kolotvina)
02.11.2021

Kilka dni temu poznałam na Tinderze Radka. Rozmowa nie sprawiała nam żadnych problemów, zdjęcia też bardzo mi się spodobały. Wydawał się fajny, więc stwierdziliśmy, że po co gadać w nieskończoność i umówiliśmy się na spotkanie.

Randka przebiegała dobrze, dopóki nie zeszło na temat mieszkania. Przeżyłam spory szok, bo Radek nadal mieszka ze swoją mamą. Nadmienię tylko, że on ma już 29 lat! Pracuje, zarabia, mógłby coś sam wynająć, ale twierdzi, że tak mu wygodniej i że to sobie chwali. Nigdy też nie mieszkał z kobietą.

Zobacz także: Minęły 3 lata, a ja wciąż tęsknię za moim eks

Nie wiem, czy inwestować czas i energię w kogoś takiego. Ja też jestem z Warszawy, ale wyprowadziłam się od rodziców jak tylko poszłam na studia. Dla mnie to było naturalne, że muszę się usamodzielnić, choć rodziców mam wspaniałych i uwielbiam ich odwiedzać. Chyba nie ma sensu angażować się w relację z facetem, który mimo 30-tki na karku nadal trzyma się maminej spódnicy. Zrozumiałabym, gdyby ona wymagała opieki albo on miał przejściowe problemy finansowe, ale on z nią mieszka, bo tak mu po prostu pasuje.

Jestem ciekawa, czy zdarzyło Wam się umawiać z kimś takim? Facet jest do naprawienia czy to przegrana sprawa?

Luiza

Polecane wideo

Horoskop miłosny na LISTOPAD
Horoskop miłosny na LISTOPAD - zdjęcie 1
Komentarze (80)
Ocena: 4.95 / 5
gość (Ocena: 5) 29.10.2023 14:43
On mieszka z mamą bo jest mu wygodnie. Ja bym wiałą od takiego
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.11.2021 12:51
Jesli on dogaduje sie z matka to w czym problem to znak ze z Toba tez bedzie potrafil zyc bez problemow Mamisynek to ten ktory mieszka 300 km od matki i a) siedzi w jej kieszeni b) ktorym matka steruje przez telefon
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.11.2021 12:44
Dla mnie dziwnym jest gdy ktos wynajmuje mieszkanie a mieszka w tym samym miescie gdzie rodzic Szkoda kasy za wynajem mozna ja zaiwestowac we wlasne lokum Oczywiscie inna sytuacja to ta gdy ktos ma swoje mieszkanie a siedzi z rodzicem ktory nie wymaga opieki
odpowiedz
GOŚĆ (Ocena: 5) 10.11.2021 15:30
Mając 30 lat, chciałem wziąć kredyt na kawalerkę. Bank chciał mi dać połowę kwoty jaką chciałem wziąć. I dalej mieszkam z rodzicami. Co mam ukraść resztę kasy???
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.11.2021 09:00
Wszystko zależy od sytuacji. Nie skreślaj faceta tylko z jednego powodu nie wdrążając się głębiej. To że mieszka z mamą niekoniecznie oznacza, że jest niezaradnym życiowo maminsynkiem. Możliwe, że to on właśnie jej pomaga i że mieszka z nią bo ma właśnie poprawne a nie skrzywione relacje. Może dom jest na tyle duży, że sobie na wzajem nie przeszkadzają i nie wtrącają się sobie a jest to relacja oparta na wzajemnym szacunku i pomocy. Mam przykład wśród znajomych, że mają naprawdę duży dom, dom, który był wybudowany z myślą by być domem wielopokoleniowym. Na parterze mieszkają rodzice z babcią, na piętrze młode małżeństwo (córka i zięć) z ich dzieckiem. Czyli w tym jednym domu są aż 4 pokolenia i wspaniale się razem dogadują na wzajem sobie pomagają a nie włażą sobie na głowę, nie krytykują ani nic w tym temacie. Jak rozważasz faceta jako potencjalnego partnera, posłuchaj przede wszystkim co i w jaki sposób mówi o różnych sprawach. Jaki ma stosunek do rodziców, kobiet, pieniędzy, pracy, dzieci, czy zwierząt. To są ważne kwestie które później decydują o wspólnym życiu.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie