Przeszkadza mi jego przeszłość

Monika nie wie, czy będzie w stanie o niej zapomnieć.
Przeszkadza mi jego przeszłość
Fot. pexels (Iryna Jyhila & Yaroslava Borz)
29.10.2021

Spotykam się teraz z facetem, który pod wieloma względami bardzo mi odpowiada. Ma dobrą pracę, dobrze wygląda, jest inteligentny, śmiejemy się z podobnych rzeczy. Niestety, ostatnio rozmawialiśmy o naszej przeszłości i zaniepokoiło mnie to, co usłyszałam.

Kilka lat temu Krystian szalał z kolegami. Mówił, że był wtedy w nieciekawym towarzystwie. Kokaina i inne narkotyki, przygody na jedną noc, ciągłe imprezy. Potrafił codziennie być na haju, zmieniać partnerki co chwilę. Miał też trójkąt z dwiema dziewczynami, czym miałam wrażenie, że się chwali. Dodał, ze to cud, że nie zapłodnił żadnej ze swoich eks, bo nie myślał w tamtych czasach o antykoncepcji. Szalał do tego stopnia, że jak już się ogarnął, to zrobił sobie test na HIV na wszelki wypadek.

Zobacz także: Chyba zwiążę się z kumplem z braku innych opcji…

Powiedział mi o tym wszystkim otwarcie i doceniam to. Podobno swoje już przeżył, posmakował różnych rzeczy i teraz chciałby się ustatkować. Problem w tym, że mnie jego przeszłość bardzo przeszkadza. Wiem, że on nie może jej cofnąć, ale chyba nawet nie chciałby tego robić. Jest z niej dumny i wychodzi z założenia, że w życiu trzeba spróbować różnych rzeczy. Ja jestem zupełnie inna. Nie mam na koncie takich „przygód”.

Wciąż się zastanawiam, czy brnąć w tę relację, czy poszukać kogoś, kto ma podobny bagaż doświadczeń do moich. Nie zrozumcie mnie źle, nie jestem nudziarą i świętoszką. Po prostu sypianie z kim popadnie bez zabezpieczenia i robienie potem testu na HIV to dla mnie odrobinę za dużo, podobnie jak branie twardych narkotyków dla zabawy.

Monika

Polecane wideo

Serial „Ty” powrócił z trzecim sezonem i... nowym przystojniakiem. Poznajcie Dylana Arnolda
Serial „Ty” powrócił z trzecim sezonem i... nowym przystojniakiem. Poznajcie Dylana Arnolda - zdjęcie 1
Komentarze (59)
Ocena: 4.97 / 5
gość (Ocena: 5) 20.07.2022 20:43
I ty się jeszcze zastanawiasz? Niech patologia paruje się z patologią. Wnioskuję że ty patologia nie jestes skoro te rzeczy cie odstraszają.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.07.2022 07:18
było.... Jestem zawiedziona ciągłym odgrzebywaniem starych artykułów... Nie macie już o czym pisać??
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.01.2022 11:51
Haha kierunek biznesowy i cos tam dalej szczegolnie na zagranicznych uczelniach wyczyn nad wyczyny dobre A cala reszta ponizej tego w tym poscie to w jakim celu wspolczuc czy plakac z zalu
odpowiedz
mmm (Ocena: 5) 15.11.2021 13:29
Powinnaś się cieszyć ze odpowiedzialnie zrobil test na HIV. Ja tez robię. Nawet jak jesteś w stałej relacji to powinnaś robić bo nie wiadomo co Twój partner robi na boku. Było już kilka historii ze mężatką z 20 letnim stażem była HIV- positive bo ja mąż zaraził. A mąż na jakiejś delegacji ja zdradził i wiedział ze ma HIV i zonie nie powiedział xD BOOM.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.11.2021 12:03
a to was zadziwię, stare bigotki i nudziary. Ukończyłam studia z najwyższymi ocenami, kierunek biznesowo-technologiczny a master w kulturze (studia zagraniczne, w 3 różnych krajach). Pracuję na wysokim stanowisku, mieszkam sama w super miejscu i dbam o siebie i moich bliskich. A w weekendy chodzę na rave'y, biorę narkotyki i uprawiam seks z zabezpieczeniem z różnymi ludźmi. Czasem jadę do berlina na imprezy po 48 godzin non-stop albo sex-positive i co? Pewnie według was jestem pojebem i degeneratem XD
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie