Partner nie chce poznać moich dzieci

Basia nie potrafi tego zrozumieć.
Partner nie chce poznać moich dzieci
Fot. Unsplash (Nathan Dumlao)
20.10.2021

Niedługo miną 3 lata, od kiedy jestem po rozwodzie. Początkowo sądziłam, że nie będę ponownie układała sobie życia. Byłam zraniona, bo były mąż miał romans. Wydawało mi się, że nikomu nie będę potrafiła zaufać. Tak się jednak złożyło, że poznałam Piotrka. Początkowo były tylko wyjścia na kawę i rozmowy, ale z czasem przerodziło się to w związek. Jesteśmy razem już prawie od pół roku.

Zakochałam się i myślę o naszej relacji poważnie. Powiedziałam o Piotrku moim dzieciom, bo niczego nie chcę przed nimi ukrywać. Syn i córka widzieli zresztą, że wychodzę na randki i bardzo mi kibicowali, żebym sobie kogoś znalazła. Dopytują się, kiedy przedstawię im nowego partnera, ale nie wiem, co mam im na to odpowiadać. Prawda jest taka, że Piotrek w tym momencie nie chce ich jeszcze poznać.

Polecamy także: Mąż nie pozwala mi kupować nowych rzeczy

Twierdzi, że to zdecydowanie za szybko. Obawia się, że go nie zaakceptują lub że zaczną go traktować jak nowego tatusia, a on nie jest na to gotowy. Nie wiem, co mam o tym myśleć. Może i ma rację, że po 6 miesiącach nie warto robić wspólnych planów na przyszłość…

Basia

Polecane wideo

„I żyli długo i szczęśliwie”. Małżeństwa z dużą różnicą wieku pokazują romantyczne zdjęcia
„I żyli długo i szczęśliwie”. Małżeństwa z dużą różnicą wieku pokazują romantyczne zdjęcia - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 20.10.2021 14:49
Sorry dziewczyny, ale pol roku bycia razem w wieku dojrzalym to cos kompletnie innego niz bycie razem w wieku nastoletnim. Czlowiek dojrzaly powinien wiedziec po pol roku co dalej.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 20.10.2021 14:01
A no co mu twoje kaszojady? Frajera szukasz?
zobacz odpowiedzi (1)
Halina zawsze dziewica (Ocena: 5) 20.10.2021 01:38
Pół roku randkowania to niedużo. Ktoś niżej napisał, że może nie chce przywiązywać się do dzieci. O nich też pomyśl. Jeśli polubią Twojego faceta, a Wam nie wyjdzie, to będą cierpieć. Trochę cierpliwości.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.10.2021 01:14
Widocznie nie jest pewny czy mu z Tobą wyjdzie, więc nie chce przywiązywać do siebie tych dzieci. Po co jesteś na siłę nachalna? Ja bym od takiego faceta się trochę zdystansowala, dała przestrzeń sobie i jemu, wtedy szybko wyjdzie czy mu zależy czy nie. Jak naprawdę mu zależy to się wtedy zrealizuje i będzie dążył do większej bliskości, jak mu nie zależy, to dobrze się o tym dowiedzieć i olac
odpowiedz

Polecane dla Ciebie