Mój partner żyje na dwa domy...

Inez nie wie, czy kiedykolwiek się to zmieni.
Mój partner żyje na dwa domy...
Fot. iStock
15.10.2021

Krzysiek, mój partner, rozwiódł się dwa lata temu. Kiedy zaczęłam się z nim spotykać, był kilka tygodni po rozwodzie. To nie ja rozbiłam ich związek. Mimo to nadal oboje nie jesteśmy w stanie uwolnić się od jego byłej żony.

Ona bardzo kiepsko zniosła ich rozstanie. Krzysiek twierdzi, że wpadła w depresję i on nie chce jej zostawiać w potrzebie. Jeździ do niej na każde jej zawołanie. Czasem „jest z nią tak źle”, że zostaje u niej na kilka dni. Robi jej zakupy, opiekuje się z nią, rozmawia, płaci rachunki.

Zobacz także: Czy związek z facetem, który nie szanuje swojej mamy, ma sens?

Z jednej strony to godne podziwu, że nie zostawia jej w potrzebie, ale z drugiej Krzysiek żyje przecież na dwa domy. Jeden tworzy ze mną, drugi z nią. Straciłam już nadzieję, że opiekowanie się nią kiedykolwiek się skończy. Wystarczy jeden jej telefon, żeby zrezygnował z naszych planów i natychmiast do niej pobiegł.

Chciałabym, żeby ona poszła na terapię i spróbowała sobie ułożyć życie bez Krzyśka. Im szybciej ponownie się zakocha, tym szybciej odzyska nadzieję na lepsze jutro. Bardzo jej tego życzę.

Krzyśka i siebie po prostu mi żal.

Inez

Polecane wideo

Kobieta plus size poślubiła przystojnego kulturystę. Internauci w kółko pytają: „Nie boisz się, że będzie cię zdradzał?”
Kobieta plus size poślubiła przystojnego kulturystę. Internauci w kółko pytają: „Nie boisz się, że będzie cię zdradzał?” - zdjęcie 1
Komentarze (41)
Ocena: 4.85 / 5
gość (Ocena: 5) 21.10.2021 08:39
ładnie to sobie dziad wymyślił. Żona pewnie myśli że mają chwilową przerwę w związku i sama czeka aż on się ogarnie. Uciekaj!
odpowiedz
miss love (Ocena: 5) 20.10.2021 03:07
Nie mogłem uwierzyć, że kiedykolwiek ponownie połączę się z moim byłym kochankiem, byłem tak traumatyczny, że zostałem sam, bez ciała, które mogłoby zostać przy mnie i być ze mną, ale pewnego dnia miałem szczęście, że to spotkałem potężny czarodziej dr Akhere, po opowiedzeniu mu o mojej sytuacji zrobił wszystko, co w ludzkiej mocy, aby mój kochanek wrócił do mnie,w rzeczywistości po rzuceniu zaklęcia mój były kochanek wrócił do mnie niecałe 48 godzin, mój były kochanek przyszedł z powrotem błagając mnie, że nigdy więcej mnie nie opuści, 3 miesiące później zaręczyliśmy się i pobraliśmy, jeśli masz taką samą sytuację, po prostu skontaktuj się z dr Akhere na jego e-mail: AKHERETEMPLE @ gmail . com bardzo dziękuję za przywrócenie mi mojego byłego kochanka, jego e-mail: AKHERETEMPLE @ gmail . com lub zadzwoń/whatsapp:+2349057261346
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.10.2021 15:07
Czy da sie zyc w Polsce za 7000 tys netto na dobrym standardzie? Dostalam prace z taka pensja, ale mieszkam od 10 lat za granica. Nie wiem czy sie zdecydowac bo jest to troche mniej niz mam tutaj. W Polsce nie zyje od dawna i nie wiem na co liczyc.
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 18.10.2021 09:11
Skoro ex żonka taka przebiegła, że on nawet po rozwodzie jest od niej uzależniony (tak, poczucie odpowiedzialności to też uzależnienie) to tylko kwestia czasu, gdy ona złapie go na dziecko, a on przyzna, że "nigdy nie przestałem jej kochać"
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.10.2021 11:49
Dlaczego on cię ma szanować jak ty sama siebie nie szanujesz.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie