Od pół roku jestem tą drugą...

„Jego dziewczyna o mnie nie wie”.
Od pół roku jestem tą drugą...
Fot. Unsplash.com
14.10.2021

Ponad pół roku temu poznałam fantastycznego chłopaka, z którym zaczęłam się spotykać. Niestety nie było szansy na nic więcej, bo okazało się, że ma dziewczynę. Na początku nie wiedziałam w co się pakuję, myślałam że będziemy naprawdę tylko przyjaciółmi. Wzięłam za normalne to, że nie chce mówić swojej dziewczynie o naszych spotkaniach, bo byłaby zazdrosna.

Od samego początku iskrzyło między nami. No i stało się... Na jednym ze spotkań upiliśmy się i wylądowaliśmy razem w łóżku. Było cudownie, nigdy nie czułam się tak jak wtedy. Na drugi dzień wiedzieliśmy, że źle zrobiliśmy, to nie powinno się wydarzyć, ale z drugiej strony podobało nam się. Po jakimś czasie znowu się spotkaliśmy, żeby omówić to wszystko.

Zobacz także: Moja córka chce wyjść za mąż w wieku 20 lat...

Powiedział mi, że nie zerwie ze swoją dziewczyną, bo to jest skomplikowane. Chciałam, żebyśmy o tym zapomnieli i najlepiej nie spotykali się więcej. Po kilku dniach on do mnie napisał, chciał się spotkać, mówił, że tęskni i cały czas myśli o naszym zbliżeniu. Ja też cały czas o nim myślałam.

Spotkałam się z nim ponownie, miało to być nasze przyjacielskie spotkanie, takie jak na początku, ale nie wyszło i stało się to znowu. Stałam się jego kochanką, zabawką, dziewczyną na boku. Czasami się sprzeczamy, bo staję się zazdrosna o jego dziewczynę, jednak po chwili uświadamiam sobie, że to ja jestem tą drugą.

Wiem, powinnam się postawić na miejscu jego dziewczyny, sama nigdy nie chciałbym być zdradzona. Czasami jest mi jej nawet szkoda. Czy to zakończyć? Czy powiedzieć tej dziewczynie? Czy bawić się z nim dalej ? Zastanawiam się też, czy on kiedykolwiek zerwie z dziewczyną, czy go końca będzie mnie ukrywał.

Wszyscy wokół mi mówią, żebym to ja zakończyła, ale ja po prostu nie dam rady, nie chcę go stracić...

Anonim

Polecane wideo

Kobieta plus size poślubiła przystojnego kulturystę. Internauci w kółko pytają: „Nie boisz się, że będzie cię zdradzał?”
Kobieta plus size poślubiła przystojnego kulturystę. Internauci w kółko pytają: „Nie boisz się, że będzie cię zdradzał?” - zdjęcie 1
Komentarze (45)
Ocena: 4.73 / 5
gość (Ocena: 5) 25.05.2022 23:11
Upadlasz się przed nim i jeszcze masz wątpliwości, czy być nadal poboczną dupą
odpowiedz
Kociłapci (Ocena: 1) 25.05.2022 17:21
Jesteś kur.ą i tyle
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2022 22:18
I jak rozwiązała się Twoja sprawa ?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 10.02.2022 13:25
Dobry ogier. Jedna po drugiej. Szacun.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.02.2022 09:33
A placi ci za ten seks chociaz Jak nie to powiedz mu ze ku..om sie placi
odpowiedz

Polecane dla Ciebie