Na brodzie rosną mi pojedyncze czarne włoski

Maria ma z ich powodu kompleksy.
Na brodzie rosną mi pojedyncze czarne włoski
Fot. Unsplash (Vinicius Amnx Amano)
30.09.2021

Ostatnio przeglądając się w lustrze ze zdziwieniem zauważyłam, że z brody wyrasta mi jeden długi, gruby i ciemny włos. Naprawdę długi. Szybko go przycięłam. Potem dokładnie przyjrzałam się swojej twarzy i na brodzie zauważyłam jeszcze dwa ciemne grube włosy, choć już nie tak długie.

Stwierdziłam, że nie chcę ich wyrywać, żeby nie pogorszyć sytuacji, bo słyszałam, że czasem w miejsce jednego wyrwanego włosa rosną dwa nowe. Tylko je przycięłam.

Broda w dotyku jest przez to nieprzyjemna i w tych trzech miejscach kłuje. Zastanawiam się, skąd te włosy, bo nie mam problemów z nadmiernym owłosieniem ciała. Ma ktoś podobny problem, co ja?

Maria

Zobacz także: Przez mój wzrost nie mogę znaleźć chłopaka

Polecane wideo

Metamorfozy uczestników „Top Model”. „Celowo ją oszpecili”
Metamorfozy uczestników „Top Model”. „Celowo ją oszpecili” - zdjęcie 1
Komentarze (31)
Ocena: 4.55 / 5
gość (Ocena: 5) 03.10.2021 15:59
Też tak mam od wielu lat, z wiekiem słabną (jak wszystkie w moim przypadku), ale i tak mniej więcej co tydzień muszę sobie robić sesję z pęsetą. Mam też jeden taki na wąsie, to jest wyjątkowo niefajne. Moje nie są czarne - niestety, bo mam depilator 'świetlny', który ciemniejsze włoski praktycznie wyeliminował, a tych niestety nie. Jak macie czarne albo ciemne, możecie spróbować, powinno pomóc.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.10.2021 13:35
Zaczęła się twoja transformacja w chłopa. Niestety nie powstrzymasz tego. To jak twoja druga płeć którą każdy ma w mózgu. Obawiam się że musisz zmienić płeć operacyjnie, błaganie nic nie da.
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 03.10.2021 12:14
Ja mam coś takiego. Niestety u mnie ma to podłoże genetyczne (miała to moja mama i jej siostry). Do tego dochodzi stres, a prowadzę stresujące tryb życia i co jakieś 2 miesiące wyrywam jakiś jeden grubszy czarny włosek. Staram się tym jednak nie przejmować, a jeśli się pogorszy, to spróbuję je usunąć laserowo
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 03.10.2021 11:13
Heh gdybym miała tylko takie problemy byłabym jedną z najszczęśliwszych osób i przenosiłabym góry;) Mam również co jakiś czas pare włosków na brodzie i wyrywam wraz z cebulką i mimo to nieustannie odrasta . Najlepiej pójść na laser i mieć spokój;) Odrasta mi też na brzuchu pare i wokół sutków ale w tych okolicach wole już golić maszynką;) Nie odrastają sztywne ale dłuższe to tak;) Najlepiej odłożyć kaske, pójść na laser i mieć spokój. Sama chce tak zrobić;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.10.2021 15:13
Matko co za problem z du*y. Zaburzenia hormonalne. Ale jeśli to jeden czy dwa włoski to wyrwij to i zapomnij
odpowiedz

Polecane dla Ciebie