Po jakim czasie mogę wejść w nowy związek?

Angelika chce jak najszybciej uleczyć złamane serce.
Po jakim czasie mogę wejść w nowy związek?
Fot. Unsplash (Elle Cartier)
28.09.2021

Mam 22 lata, a za sobą tylko jeden poważny związek. Byliśmy razem przez 3,5 roku. Rozstanie było jego inicjatywą, ja mogłam jedynie się z tym pogodzić. Teraz odczuwam straszną pustkę i samotność. Nie mogę sobie nigdzie znaleźć miejsca, wszystko mi go przypomina. Wiele rzeczy robiliśmy razem, mieliśmy wspólne pasje, wspólne plany. Teraz już nic z tego nie zostało. Jestem w rozpaczy, a smutek przygniata mnie z każdej strony.

Rodzina i przyjaciele starają się mnie pocieszyć, ale nie jestem gotowa na spotkania z nimi i udawanie, że wszystko jest w porządku. Mam straszną tęsknotę za tą drugą połówką, która da mi poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Znowu chcę poczuć się kochana.

Zobacz także: Pożyczyłam facetowi kasę. Teraz jest już moim byłym…

Znajoma poradziła mi, żeby wpadła w wir randek, postarała się zapomnieć o tamtym chłopaku. Ja nie chcę randkować z kim popadnie, chcę poznać kogoś, kto wypełni pustkę i kto będzie wartościową osobą, a nie jakąś przelotną znajomością. Zastanawiam się jednak, czy już powinnam wchodzić w nowy związek, bez zaleczenia poprzedniego uczucia. Jedni mówią, że najlepiej zapomnieć o byłym, zakochując się w kimś nowym. Inni, że najpierw muszę sobie poukładać wszystko w głowie, zanim zrobię krok z kimś nowym.

Jestem zagubiona i chętnie poznam wasze historie. Po jakim czasie od rozstania wchodziłyście w nowe związki?

Angelika

Polecane wideo

Horoskop miłosny na jesień
Horoskop miłosny na jesień - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4.27 / 5
gość (Ocena: 5) 29.09.2021 12:38
według mnie jak ktoś nie potrafi być sam to nigdy nie będzie szczęśliwy, w związku czy singiel
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 28.09.2021 22:48
Facepalm. Byle gacie były w chacie, bo inaczej pustka, panie, pustka...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.09.2021 19:42
Jeżeli potrzebujesz innych ludzi, by "wypełniali ci pustkę", to kolejny związek też się rozpadnie. Zmień nastawienie i naucz się być wystarczająca dla siebie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.09.2021 15:07
Ty kogokolwiek pytasz o to, kiedy będziesz mogła wejść w nowy związek? Kiedy poczujesz się gotowa.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.09.2021 12:01
Około 2 lat mi to zajęło zanim poznałam obecnego męża w wieku 28 lat i uważam że to było ok, dałam sobie czas, serce się wyleczyło po byłym. Dziewczyno masz dopiero 22 lata to masz czas do poznania kogoś.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie