Przez mój wzrost nie mogę znaleźć chłopaka

M. twierdzi, że mężczyźni wolą drobne kobiety.
Przez mój wzrost nie mogę znaleźć chłopaka
Fot. Unsplash
22.09.2021

Zawsze byłam wysoka, ale w podstawówce nie było aż tak źle. Byłam wyższa od koleżanek, ale nie od większości chłopaków z klasy. Potem nagle poszłam w górę i przerosłam większość z nich. Na szczęście już się zatrzymałam, ale co mam począć z tymi 189 cm wzrostu? Mogłabym być dobrą koszykarką, ale nie lubię sportu.

Gdzie ja mam sobie znaleźć chłopaka? Nie jestem desperatką, która chodzi i szuka. Nie umiem zagadywać facetów, ani ich podrywać. Chciałabym, aby to ktoś się mną zainteresował. Na razie nic z tego nie wychodzi i raczej nie wyjdzie. Przecież ja jestem wyższa od wszystkich znanych mi dziewczyn i 90 procent chłopaków. Na studiach nawet oni są niżsi... Zawsze mogło być gorzej – mogłam mieć 2 metry, ale to żadne pocieszenie. Najgorsze jest to, że nie widzę w sobie innych wad.

Zobacz także: Kocham faceta, który mnie nie docenia

Odstraszająco działa właśnie ten mój nieszczęsny wzrost. Jak nawet facet mi dorównuje, to i tak głupio wygląda. Oni lubią drobne kobiety, którymi mogą się zaopiekować.

Próbowałam szukać kogoś w Internecie. Wpisywałam wzrost – źle i nikt się nie odzywał. Ukrywałam – najpierw spoko, potem mówiłam prawdę i nagle się wycofują.

Czy jest ktoś w takiej sytuacji? Jak sobie radzicie?

M.

Polecane wideo

Ile można schudnąć w tydzień, miesiąc lub rok? Zdjęcia dziewczyn, które pokazały swoją metamorfozę
Ile można schudnąć w tydzień, miesiąc lub rok? Zdjęcia dziewczyn, które pokazały swoją metamorfozę - zdjęcie 1
Komentarze (47)
Ocena: 4.94 / 5
Wysoooki (Ocena: 5) 05.10.2021 13:02
Ja mam 2 metry i biorę Cię w ciemno jeżeli nie ważysz więcej ode mnie:)))
odpowiedz
twoja teściowa (Ocena: 3) 30.09.2021 22:22
im wyższa tym lipsza mówie ci, te wyższe najładniejsze
odpowiedz
Hj (Ocena: 5) 28.09.2021 09:21
Ja mam 165 i twierdzę, że idealnie. W szpilkach 10 cm i bez nich czuję się git, a jak się coś spodoba to można kupić ciuchy na dziecięcym (nawet 50% taniej a fasony obecnie te same). Kiedyś chciałam więcej, ale nie narzekam. Jedyny problem to sukienki maxi i czasami w szpitalu muszę stać na palcach, żeby gdzieś sięgnąć. Zmam pare, gdzie facet ma 160 a ona koło 180-190. Są długo ze sobą.
odpowiedz
(Ocena: 5) 26.09.2021 19:49
A co powiecie o wzroscie 166 cm niski czy wysoki? Bo tyle mam i jak zaloze szpilki lub buty na duzym obcasie to sie czuje jak wiezowiec,a co dopiero 189 cm
zobacz odpowiedzi (1)
SlaV0 (Ocena: 5) 25.09.2021 14:54
Z mojej perspektywy, a jestem facetem o dość wysokim wzroście jak na nasze małomiejskie polskie warunki - 197cm (wystarczy pojechać choćby do Krakowa i od razu perspektywa się zmienia), to wzrost autorki tekstu sam w sobie jest atrakcyjny. Po prostu uważam, że to coś niezwykłego z przyczyn o których uprzednio komentujący już wymienili. Osobiście życzyłbym nam wszystkim (jakże egoistycznie z mojej strony ;P) więcej Pań o takim pięknym wzroście jak autorka :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie