Mój partner chce rzucić pracę już po pierwszym dniu…

Wcześniej był bezrobotny przez kilka miesięcy.
Mój partner chce rzucić pracę już po pierwszym dniu…
Fot. Unsplash
10.09.2021

Związek z osobą bezrobotną jest wymagający i pewnie wie o tym niejedna z kobiet. Ja również musiałam od wielu miesięcy mierzyć się z tym „wyzwaniem”. Mój partner nie miał pracy przez kilka ostatnich miesięcy i to ja nas utrzymywałam. Odetchnęłam więc z ulgą kiedy okazało się, że wreszcie coś znalazł, bo zaczynało już być kiepsko z budżetem.

Poszedł do agencji nieruchomości, czyli dokładnie tam, gdzie chciał. Już po pierwszym dniu obwieścił mi jednak, że zaraz będzie się stamtąd zwalniał. Szefowa jest wymagająca i oczekuje dyspozycyjności nawet w weekendy, ludzie są zawaleni różnymi projektami i on też musiałby zajmować się kilkoma jednocześnie.

Zobacz także: Chcę dać córce staropolskie imię. Rodzina i przyjaciele je wyśmiali

Ja rozumiem, że polski rynek pracy pozostawia teraz mnóstwo do życzenia, ale chyba lepiej mieć taką pracę niż żadną. On w ogóle nie bierze pod uwagę tego, że na moich barkach znów będzie nasze utrzymanie. Zamierzam mu zabronić rzucania pracy, ale czy posłucha, nie wiem. Liczę też na to, że powoli się wdroży w swoje obowiązki i mimo wszystko mu się tam spodoba. Wiele osób marzyłoby o takiej pracy, którą on lekkomyślnie chce zostawić.

Z.

Polecane wideo

Stali się niesamowicie przystojni, dopiero gdy… zapuścili brodę (ZDJĘCIA)
Stali się niesamowicie przystojni, dopiero gdy… zapuścili brodę (ZDJĘCIA) - zdjęcie 1
Komentarze (115)
Ocena: 4.83 / 5
gość (Ocena: 5) 10.10.2021 12:31
Kobieto, zostaw tego lesera, bo jest kompletnie niepoważny i nie będziesz mogła na niego liczyć i pod innymi względami. Leń pozostaje leniem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.09.2021 14:52
Nieodpowiedzialny leser.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 12.09.2021 01:30
Skończyłam prawo i marzyłabym o takiej pracy, ale niestety nic nie złapałam w mojej zapyziałej mieścinie lepszego niż urzędu... a nie wyjadę bo mam tu schorowanych rodziców. W mieścinie mamy 2 agencje nieruchomości, klika zamknięta i rodzinny biznesik
zobacz odpowiedzi (22)
gość (Ocena: 5) 11.09.2021 14:22
Jak ma się tam męczyć to dobrze zrobił. Też kiedyś wyszłam z pracy po jednym dniu i nigdy nie wróciłam.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 10.09.2021 17:29
Ale z drugiej strony jak chłop utrzymuje babę to jest niby okej? Z jakiej racji? Dorośli ludzie powinni pracować zawodowo niezależnie od płci
zobacz odpowiedzi (16)

Polecane dla Ciebie