Nie chcę, żeby mój chłopak spotykał się ze swoimi kolegami

Zdaniem Marty znajomi jej partnera mają na niego zły wpływ.
Nie chcę, żeby mój chłopak spotykał się ze swoimi kolegami
Fot. Unsplash (Or Hakim)
24.08.2021

Bartek to fajny, porządny chłopak. Dopóki nie spotka się ze swoimi kumplami. Oni mają na niego bardzo zły wpływ. Za każdym razem, kiedy wraca ze spotkania z nimi, jest kompletnie pijany. Oni nie potrafią spotkać się na dwa, trzy piwa i rozejść spokojnie do domu. Na stole od razu pojawia się wódka, albo dwie i nie kończą spotkania, póki flaszka nie będzie pusta.

Często wpadają wtedy na głupie pomysły. Zdarzały się bójki z obcymi, a nawet między nimi samymi. Potrafią wyjść tacy pijani z mieszkania i szukać zabawy na mieście. Ostatnio Bartek mi opowiadał, że zaczepiali różnych chłopaków na ulicy i próbowali się z nimi zakładać o papierosy lub piwo.

Zobacz także: Narzeczony nie chce ze mną rozmawiać o organizacji naszego ślubu

Nie podoba mi się to, ale dla Bartka przyjaciele to świętość. Zna się z nimi od kilku lat, a ze mną jest dopiero od roku. Nie chcę, żeby miał takie towarzystwo, ale zupełnie nie wiem, jak go od kolegów odseparować.

Marta

Polecane wideo

„Dziewczyny z Dubaju”. Do Sieci trafiły pierwsze zdjęcia z kontrowersyjnego filmu
„Dziewczyny z Dubaju”. Do Sieci trafiły pierwsze zdjęcia z kontrowersyjnego filmu - zdjęcie 1
Komentarze (25)
Ocena: 4.84 / 5
Xxtapeciarkaxx 🏳️‍🌈 (Ocena: 5) 10.09.2021 12:43
Widać że typowy seba . Zerwij z nim ,taki pijak jest niewarty niczyjej uwagi. :)
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 29.08.2021 02:33
ziomale ponad lale ez
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.08.2021 09:22
Aha to fajnie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.08.2021 22:47
Zmienić chłopaka. Jakie towarzystwo, taki Twój partner. Separowanie to jakaś żenada, nie rozumiem takich kobiet. Po prostu znajdź kogoś, dla kogo chlanie i bójki to nie będzie szczyt rozrywki. To nie towarzystwo ma wpływ, tylko ktoś szuka towarzystwa, które mi odpowiada. Ja kolegów męża albo lubię, albo są mi obojętni. Nigdy bym się nie związała z kimś, kto zachowuje się jak chłopak z listu. Ani z kimś, kto durnieje przy kolegach. Oni najlepiej pokazują, jaki jest Twój partner naprawdę.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 24.08.2021 21:36
Mój facet ma fajnych kolegów i rozważnych a nie takich co mają siano w głowie. Nie przeszkadza mi jak z nimi spędza czas, ba nawet ostatnio wszyscy byliśmy w tunelu aerodynamicznym w wielkoposlce i dobrze wspólnie się bawiliśmy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie