Narzeczony nie chce ze mną rozmawiać o organizacji naszego ślubu

Iga nie wie, z czego wynika ta niechęć.
Narzeczony nie chce ze mną rozmawiać o organizacji naszego ślubu
Fot. Unsplash
19.08.2021

Pod koniec zeszłego roku się zaręczyłam. Długo czekałam na oświadczyny, bo aż 6 lat. W końcu partner dojrzał jednak do zrobienia następnego kroku i poprosił mnie o rękę. Zaręczyny były bardzo romantyczne i naprawdę warto było czekać na to wszystko, co dla mnie przygotował.

Od tamtej pory minęło już jednak ponad 9 miesięcy, a ze strony Kacpra temat ślubu nie istnieje. To ja ciągle zaczynam o tym dyskusję. Pytam na przykład, czy chciałby się pobrać latem, czy wiosną. Czy wolałby zespół czy DJ-a. Stodołę na boho-wesele czy elegancką salę. Na każde z tych pytań odpowiada, że nie wie i że jeszcze się nad tym nie zastanawiał. Do tej pory nie wybraliśmy wstępnej daty na ślub, chodzi mi nawet o rok. Właściwie to nic nie ustaliliśmy.

Zobacz także: Czy powiedzieć koleżance, że jej ciągłe telefony mi przeszkadzają?

Najgorsze jest to, że czasem jak widujemy się ze znajomymi i oni się pytają: „no to kiedy wesele?”, to Kacper mówi, żeby pogadać o czymś interesującym, a nie wiecznie o tym. Jego reakcje mnie bolą. Nie wiem, jak mam je rozumieć. On chyba wcale nie chce się ze mną żenić. Więc po co w ogóle się oświadczał?

Iga

Polecane wideo

Te gwiazdy rozstały się, ale dały sobie drugą szansę. Dziś są szczęśliwymi małżeństwami
Te gwiazdy rozstały się, ale dały sobie drugą szansę. Dziś są szczęśliwymi małżeństwami - zdjęcie 1
Komentarze (30)
Ocena: 4.87 / 5
gość (Ocena: 5) 21.08.2021 11:33
My organizujemy ślub po 4 latach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.08.2021 23:57
Może jest biedny
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.08.2021 10:22
U mnie było podobnie, po zaręczynach obydwoje zbywaliśmy temat daty ślubu. Po roku od zaręczyn zaczęliśmy wspólnie planować datę i koniec końców, mieliśmy już datę, zarezerwowaną małą salę na rodzinne przyjęcie i już nawet prosiliśmy gościu na wesele. I miesiąc przed wymarzoną datą rozstaliśmy się ... Teraz przez pryzmat czasu widzę że już wcześniej byłby symptomy że nic z tego nie będzie ale ja głupia miałam różowe okulary.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.08.2021 22:28
Rozumiem twojego partnera. Sama dostałam niedawno pierścionek zaręczynowy i jak ktoś pyta o datę to zmieniam temat. Ślub można planować nawet kilka lat po zaręczynach. Wyluzuj ;)
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 19.08.2021 19:05
Teraz partner będzie „dojrzewał” kolejne 6 lat. Ja bym zmieniła faceta - albo Cię chce albo nie. Tracisz czas
odpowiedz

Polecane dla Ciebie