Boję się mojego sąsiada

Ewa jest nagabywana przez nowego sąsiada.
Boję się mojego sąsiada
Fot. Unsplash (Daniel Fazio)
14.07.2021

Dwa tygodnie temu naprzeciwko mnie wprowadził się nowy sąsiad. Na oko około 40-tki, wytatuowany, wygląda trochę jak spod ciemnej gwiazdy. Widziałam go na korytarzu kilka razy, jak się wprowadzał. Wnosił do mieszkania meble i jakieś kartony. Grzecznościowo mówiliśmy sobie „dzień dobry” i tyle.

Zobacz także:Jesteśmy razem 4 lata, a on nadal nie chce ze mną mieszkać

Ostatnio zapukał do mnie, żeby pożyczyć tłuczek do kotletów. Pożyczyłam i od tego się zaczęło. W ramach podziękowania zaprosił mnie do siebie na kawę. Odmówiłam. Potem tę propozycję składał jeszcze kilka razy. Kiedy wychodzę z domu, on też w tym czasie wychodzi ze swojego mieszkania. Tak jakby na mnie czekał. Mówi „cześć” i udaje, że przypadkowo wyszliśmy na korytarz w tym samym momencie. Zaczęłam się go bać, bo nie chcę mieć takiego adoratora. Nie życzę sobie, żeby podglądał mnie przez wizjer i dążył do przypadkowych spotkań.

Mieszkam sama i się go obawiam. Chcę, żeby dał mi spokój. Co zrobić?

Ewa

Polecane wideo

Tak wygląda dziewczyna „najseksowniejszego nerda na świecie”! Pasują do siebie?
Tak wygląda dziewczyna „najseksowniejszego nerda na świecie”! Pasują do siebie? - zdjęcie 1
Komentarze (24)
Ocena: 4.83 / 5
gość (Ocena: 1) 16.07.2021 19:01
Jesteś przewrażliwiona. Wyluzuj.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.07.2021 18:39
Ludzie często instynktownie wiedzą, że cos jest nie tak. Czasami się kogoś boimy, chociaż nie ma ku temu powodów. Nie mówię, że sąsiad to zły człowiek, mogłaś mu się po prostu spodobać, a uprzedzenia z Twojej głowy podkolorowaly sytuację, ale nawet jeśli przesadzasz, to nie masz obowiązku się spoufalać. Daj mu znać, że wiesz, co robi 'coś dużo tych przypadkowych spotkań, aż moją siostra uważa, że to podejrzane'. Najwyżej się trochę ośmieszysz, ale lepiej dmuchać na zimne. Jeśli on nie jest chamem, to ja też bym nie była, ale możesz mu powiedzieć, że ta adorowanie Cię krępuje i wolałabyś, żeby się skonczylo.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.07.2021 18:02
Co jest złego w tatuażach? Żeby nie było, nie mam ani jednego, ale znam ludzi, którzy mają i jakoś nie są podejrzani/nie wyglądają podejrzanie :p
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 14.07.2021 14:48
Wiele z was pisze żeby dziewczyna poprosiła kolegę, by ten poudawał jej faceta. Musicie wziąć poprawkę, że niewiadomo kim jest sąsiad. Może okazać się psycholem, który jeszcze spuści wpiernicz niewinnemu chłopakowi, bo jest po prostu psychiczny.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 14.07.2021 13:28
To mu to powiedz prosto w oczy że nie jesteś nim zainteresowana i już
odpowiedz

Polecane dla Ciebie