Żałuję, że wyszłam za mąż za dużo starszego faceta

Marlena chciałaby prowadzić bardziej aktywny tryb życia.
Żałuję, że wyszłam za mąż za dużo starszego faceta
Fot. iStock
30.06.2021

W tym roku będę obchodzić 30. urodziny. Nie ukrywam, że jest to dla mnie czas podsumowań. Ostatnio coraz częściej myślę o tym, że nie wyszalałam się dostatecznie.

Męża poznałam 9 lat temu. Oświadczył mi się po 10 miesiącach znajomości, ślub zorganizowaliśmy w pół roku. Wtedy byłam w nim bardzo zakochana. Imponowało mi, że jest ode mnie dużo starszy, zaradny, szarmancki. Różnica wieku między nami wynosi 22 lata. On był wtedy po rozwodzie, miał dwoje dorastających dzieci. Ja nigdy swoich mieć nie chciałam, więc odpowiadało mi, że nie będzie mnie namawiał na powiększenie naszej rodziny.

Zobacz także: On spotyka się ze mną tylko z jednego powodu, a ja go kocham…

Przez dwa, trzy lata układało się między nami świetnie. Dużo podróżowaliśmy i spędzaliśmy czas głównie razem. Po studiach zatrudniłam się w jego firmie i nasze życie zaczęło się kręcić głównie wokół domu i firmy. Mało wychodziliśmy do klubów czy na spotkania ze znajomymi, bo Jacek nie miał na to ochoty, a ja nie chciałam sprawiać mu przykrości i zostawałam razem z nim.

Czas ucieka, mam już na karku 30-tkę i czuję, że przez kilka ostatnich lat sporo mnie ominęło. Kocham Jacka, chcę z nim być, ale jak czasem sobie myślę o naszym życiu, to ślub w tak młodym wieku z dużo starszym facetem był błędem. Powinnam pożyć jak młoda dziewczyna, wybawić się, a nie od razu bawić się w dom…

Marlena

 

Polecane wideo

Tak wygląda „najseksowniejszy nerd na świecie”. To gwiazda randkowego show Netflixa
Tak wygląda „najseksowniejszy nerd na świecie”. To gwiazda randkowego show Netflixa - zdjęcie 1
Komentarze (51)
Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 1) 03.07.2021 18:46
Ciągniesz?
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 02.07.2021 18:29
To nie zależy od wieku. Ja mam trochę ponad 30 i w związku po ok 6latach jest dom, rutyna, nuda, jak emerytów.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 02.07.2021 15:53
Po prostu go nie kochasz , jak ktoś kogoś kocha ,naprawdę kocha ,to na własnym ślubie ,w kościele , patrzy na swoją miłość , na jej jego twarz , nie na gości ...także ksiądz widzi gdzie jest miłość ...nie można żyć bez miłości , są takie uczucia jak tesknota, zazdrość ...byłaś zafascynowana ,tyle , wyjazdy was zbliżyły ,zresztą każdego zbliżają , zakładam ,że dzięki mężowi(kasa) studia , teraz perspektywy firma ,dom ...plus mnóstwo czasu ...skoro ważniejsze są imprezy , to imprezuj
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.07.2021 14:36
Ten artykuł jyz był kiedyś. Znów odgrzewacie stare tematy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.07.2021 10:14
Poczekaj. Jacek za dwadzieścia lat się zwinie, a ty będziesz wyzwoloną pięćdziesiątką z jego kasą. Wtedy ułożysz sobie życie na nowo.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie