Będę samotną matką

Beata wkrótce będzie musiała odnaleźć się w nowej roli.
Będę samotną matką
Fot. Unsplash (Janko Ferlic)
23.06.2021

Pół roku temu związałam się z Piotrkiem. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Zakochaliśmy się w sobie do szaleństwa i tak jakoś wyszło, że po czterech miesiącach związku zaszłam w ciążę. W ogóle mnie to nie zmartwiło. Stwierdziłam, że skoro mam przy sobie faceta, którego kocham, to po prostu tak miało być. Skoro jesteśmy szczęśliwi i chcemy być razem już na zawsze, to po co odkładać takie rzeczy w czasie?

Początkowo Piotrek też był ciążą podekscytowany. Ustaliliśmy, że wprowadzi się do mnie, żebyśmy razem zamieszkali. Niestety codzienność nie okazała się już taka różowa. Ciągle się kłóciliśmy o drobiazgi i poważne rzeczy, mieliśmy też dużo cichych dni, do tego dochodziła moja huśtawka nastrojów spowodowana ciążą. Efekt był taki, że z miłości nic nie zostało, nie mogliśmy już znieść siebie nawzajem. Podjęliśmy decyzję o rozstaniu.

Zobacz także: Rodzice kupili mi mieszkanie. Teraz chcą decydować o jego wystroju

Nadal mamy ze sobą kontakt, ale nie będziemy razem wychowywać dziecka. Podzielimy się opieką. Będę więc samotną mamą. Na szczęście mam wsparcie mojej rodziny i przyjaciół, więc wierzę, że sobie poradzę.

Nigdy nie sądziłam, że właśnie mnie to spotka. Jest mi ciężko z tą myślą, ale nie żałuję, że zaszłam w ciążę. Dziecko na zawsze odmieni moje życie. Może będę samotną mamą, ale już nigdy nie będę sama.

Beata

Polecane wideo

Wielki horoskop miłosny na lato 2021
Wielki horoskop miłosny na lato 2021 - zdjęcie 1
Komentarze (36)
Ocena: 4.22 / 5
WilkPolski (Ocena: 5) 26.04.2022 19:42
Głupota i naiwność w czystym wydaniu, 4 miesiące "związku" ludzie poznają się lata, mieszkając razem. Później nic dziwnego że jedna z drugą zostaje samotną matką, różowe okulary, emocję i pożądanie nic więcej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.06.2021 09:43
Nie mam nic do samotnych mam, no ale jak głupim trzeba być, żeby po 4 miesiącach decydować się na zakładanie rodziny z prawie obcym człowiekiem? Tak, wiem, wpadka, ale ja należę do zwolenników innych metod, czy to aborcji, czy adopcji.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 23.06.2021 23:29
Samotne matki to patologia na własne życzenie
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 1) 23.06.2021 19:47
Ciena się jak deska w tartaku.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.06.2021 17:15
No fajnie fajnie ale po co nam to piszesz? Gówno list.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie