Znajomi mojego chłopaka mnie nie lubią

Marta obawia się, że przez to jej związek się rozpadnie.
Znajomi mojego chłopaka mnie nie lubią
Fot. Unsplash (Adriana Velasquez)
01.06.2021

Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, że znajomi chłopaka mnie nie lubią. Do tej pory zawsze dobrze się dogadywałam z kumplami i koleżankami moich eks. Razem jeździliśmy na wakacje, wspólnie imprezowaliśmy, ciągle byliśmy w kontakcie. Później, jak związki się rozpadały, tamte znajomości również prędzej czy później się rozsypywały. W czasie trwania związku nigdy nie mogłam jednak narzekać.

Zobacz także: Teściowej nie podoba się, że zamierzam się zaszczepić

Tym razem jest inaczej. Przyjaciele mojego Kuby są bardzo specyficzni. Szczerze mówiąc to nie wiem, jak on się z nimi dogaduje, bo jest zupełnie różny od nich. Nie zależy mu na pieniądzach i drogich gadżetach, a oni potrafią w kółko się licytować, kto kupił droższy telefon lub ciuch. Mam wrażenie, że mnie ocenili od razu przez pryzmat podrobionej torebki. Szkoda mi kasy na oryginał. Skoro mogę mieć identyczny krój za małe pieniądze, to po co mam przepłacać. Kuba to rozumie, oni wręcz przeciwnie. Przez całe spotkanie nabijali się ze mnie. Padły nawet słowa, że jak będę miała urodziny to nie będą mieli dużego wydatku. Kupią mi kolejną podróbę za 30 zł i po sprawie.

Kuba mówił mi potem, że oni mają takie specyficzne poczucie humoru, ale ja się czułam niekomfortowo przez całe spotkanie. Wiem, że między nami nie zaiskrzyło i że raczej mnie już nie polubią. Obawiam się tylko, że ich opinia będzie miała wpływ na nasz związek. Nie chcę rozstać się z Kubą tylko dlatego, że jego przyjaciele nie przyjęli mnie do swojej paczki.

Marta

Polecane wideo

Znane Polki, które nie znalazły miłości w kraju. Zakochały się w obcokrajowcach
Znane Polki, które nie znalazły miłości w kraju. Zakochały się w obcokrajowcach - zdjęcie 1
Komentarze (63)
Ocena: 4.92 / 5
gość (Ocena: 4) 08.06.2021 14:30
No i pewnie mają wiele racji, kupowanie podróbek to dno, po co znaczek, skoro wiesz, że to badziew, lepiej kupić zwykłą torebkę, która się po ludzku podoba. Też bym tępiła dziadostwo w ekipie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.06.2021 09:33
kupowanie podróbek to ultra wiocha, jak Cię nie stać na oryginał to kup torebkę z sieciówki a nie pozujesz na kogoś kim nie jesteś
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.06.2021 13:38
I ty się przejmujesz że pustaki cię nie zaakceptowały ?! Ja tam bym się nie przejęła tym, bo sama nie znoszę takich próżnych ludzi i raczej bym ich unikała.
odpowiedz
Verczase (Ocena: 5) 03.06.2021 06:31
To im powiedz ze te wszystkie Gucci sruczi,które widzi się na ulicach to też podróby.Oryginały to rzadkośc o ile w tych czasach to jeszcze dostępne dla przecìetnego człowieka:)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 02.06.2021 11:47
Hmmm... z kupowaniem podróbek jest moim zdaniem jak ze ściąganiem na testach - trochę nieetyczne, ale jak już się decydujesz to rób to tak, żeby nikt się nie zorientował, albo wcale :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie