W tym roku Dzień Mamy będzie dla mnie bardzo smutny

Inez kilka miesięcy temu straciła mamę.
W tym roku Dzień Mamy będzie dla mnie bardzo smutny
Fot. iStock
25.05.2021

Na początku tego roku zmarła moja Mama. Chorowała na raka nerek. Zawsze byłyśmy z moją Mamusią we dwie, bo nigdy nie poznałam mojego ojca. Nawet studia celowo zaczęłam w moim mieście, żebyśmy nadal mogły mieszkać razem. Byłyśmy bardzo zżyte.

Do tej pory nie umiem się pogodzić z tym, że odeszła. Brakuje mi jej codziennie, ale na myśl o zbliżającym się Dniu Matki, jest mi szczególnie ciężko. To będzie pierwszy raz, kiedy nie dostanie ode mnie żadnego prezentu. Obchodzenie bez niej jakichkolwiek świąt jest i będzie trudne, ale to właśnie Dzień Matki wyjątkowo źle na mnie wpływa. Tego dnia będę chyba tylko płakać.

Kochajcie swoje Mamy i mówcie im o tym głośno. Nie tylko 26 maja. Bardzo zazdroszczę wszystkim, dla których Dzień Mamy będzie radosny.

Inez

Zobacz także: Mój chłopak w czasie kłótni wychodzi z domu bez słowa

Polecane wideo

Z powodu nosa przezywają ją „Pinokio”. Mimo nieudanej operacji nie zamierza się dłużej ukrywać
Z powodu nosa przezywają ją „Pinokio”. Mimo nieudanej operacji nie zamierza się dłużej ukrywać - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
Ddd (Ocena: 5) 25.05.2021 16:14
Mnie też czeka pierwszy taki 26 maja i już się boję co się ze mną będzie działo jutro...
odpowiedz
Sga (Ocena: 5) 25.05.2021 14:19
Mija Mama zmarła w 2018 r a ja wciąż nie umiem się z tym pogodzić. Są dni że jest lepiej ale każdy Dzień Matki odkąd Jej nie ma jest szczególnie trudny. Nie wiem czy kiedykolwiek się to zmieni. Mówią że czas leczy rany ale ja widzę po sobie że to nieprawda. Czas tylko uczy żyć z bólem
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.05.2021 14:04
Takie życie. Jest wiele osób które są w podobnej sytuacji. Ja 24 lata temu straciłam ojca. Byłam dzieckiem, na które nie powinien spaść taki ciężar. Pomyśl sobie, że miałaś szczęście przebywać i znać dłużej matkę, niż ja swojego ojca.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.05.2021 07:29
Na pocieszenie powiem, że ci zazdroszczę. Ty chociaż przeżyłaś te wszystkie lata z kochająca matką. Nikt ci tych wspomnień i przeżytych razem lat nie zabierze. :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.05.2021 07:15
Dla mnie ten dzień przestał istnieć, odkąd pochowałam dziecko - nic już nigdy nie będzie takie samo...
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie