Jestem z chłopakiem, który mnie zdradził

Ewelina twierdzi, że jemu zdarzyła się chwila słabości, a ona nie chce być sama.
Jestem z chłopakiem, który mnie zdradził
Fot. Unsplash
19.05.2021

Pewnie usłyszę, że nie mam ani krzty godności i ogólnie jestem beznadziejna, ale w takiej sytuacji nie wiesz, jak się zachowasz. Ja dowiedziałam się o najgorszym, ale nic nie zrobiłam. Wiem (bo widziałam), że chłopak mnie zdradził. Nie wiem, czy tylko raz. I co? Nawet mu się do tego nie przyznałam.

Nie zrobiłam awantury, nie zerwałam z nim, nie ścigam tamtej, ani nic z tych rzeczy. Przyjęłam do wiadomości i postanowiłam przemilczeć sprawę. Uważam, że nic lepszego nie mogę teraz zrobić. Po prostu nie chcę być sama. Wolę niewiernego faceta niż żadnego.

Moje koleżanki pukają się po głowach, jak im to mówię. Twierdzą, że trzeba się szanować i w ogóle. Tylko że ja przez lata nikogo nie mogłam sobie znaleźć i cierpiałam. Teraz też nie ma sielanki, ale przynajmniej nie wychodzę na nieudacznika, którego nikt nie kocha.

Zobacz także: Mój mąż jest kiepskim ojcem. Wychowuję dzieci praktycznie sama…

W naszym związku jest uczucie. Inaczej by ze mną nie był. Zdradę traktuję jako chwilę jego słabości. Podejrzewam, że chce się nawet oświadczyć.

On ma dużo za uszami i teoretycznie nie powinnam z nim być. Ale wolę jego niż żadnego. Zwłaszcza, że poza niewiernością niczego mu nie mogę zarzucić. Jest czuły, pomocny i po prostu świetnie się z nim czuję. Wiadomo, że ta sprawa coś między nami popsuła, ale dam sobie z tym radę.

Wolę przemilczeć to wszystko i wierzyć, że już nigdy więcej się nie powtórzy. Może jak się oświadczy i weźmiemy ślub to jakoś poważniej podejdzie do tych spraw? Mam taką nadzieję. I nie czuję się gorsza, bo potrafiłam coś takiego wybaczyć.

Ewelina

 

Polecane wideo

Michele Morrone KONTRA Simone Susinna. Który przystojniejszy?
Michele Morrone KONTRA Simone Susinna. Który przystojniejszy? - zdjęcie 1
Komentarze (27)
Ocena: 4.7 / 5
gość (Ocena: 1) 21.05.2021 18:15
"Wolę jego, niż żadnego". Brawo. "Niechby pił i bił, byle był". Tego nie zrozumiem i owszem, to jest totalny brak szacunku do siebie, a jak się samemu nie szanuje, to gacie też nie będą. Ale tu nie chodzi o szacunek, tylko "byle gacie były w chacie".
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.05.2021 11:20
Ze postanowilas z nim zostac , Twoja decyzja. Z doswiadczenia powiem ze glupia- tez tak zostalam to w ostatecznosci zrobil dziecko kolejnej. Ale skoro podjelas taka to z cala pewnoscianpowinnas skonfrontowac to z nim bo jakas pokute gosc jednak poniesc musi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.05.2021 11:17
Śmierdzi fejkiem na kilometr
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.05.2021 18:32
Autorka powinna iść na terapię bo ma masakrycznie niskie poczucie własnej wartości i zero szacunku do siebie samej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.05.2021 16:49
Ale właśnie wychodzisz na nieudacznika, bo jesteś z kimś, kto cię nie szanuje i nie kocha. Jesteś dla kolesia ,,zapchajdziurą,, i dlatego z tobą jest, ale szczerze cię nie kocha. To jest gorsze od samotności.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie