Partner dał mi prezent urodzinowy za 30 zł. Tylko tyle dla niego znaczę?

Dominika jest rozczarowana podarunkiem.
Partner dał mi prezent urodzinowy za 30 zł. Tylko tyle dla niego znaczę?
Fot. Unsplash
12.05.2021

Od końca ubiegłego roku spotykam się z Adamem. Kilka dni po tym, jak zaczęliśmy być razem, wypadały jego urodziny. Bardzo się wtedy głowiłam, co mu podarować, bo krótko się znaliśmy i zależało mi na tym, żeby trafić w jego gust. Ponieważ Adam kocha muzykę, padło na głośnik znanej firmy. Zapłaciłam za niego prawie 350 zł. On był oczywiście zachwycony, używa tego głośnika do teraz, i fajnie. Niestety, ja z jego strony nie mogłam liczyć na równie udany prezent.

Urodziny obchodziłam kilka dni temu. Byłam ciekawa, co dostanę od Adama, bo znamy się już trochę lepiej i mniej więcej wiemy, co nam się podoba, a co nie. Przeżyłam jednak spore rozczarowanie, kiedy okazało się, że podarował mi kwiatek doniczkowy. Kocham kwiaty i taki podarunek byłby jak najbardziej na miejscu, gdyby nie to, że takie kwiatki widziałam w dyskoncie za niecałe 30 zł. Adam się więc kompletnie nie wysilił.

Jest mi bardzo przykro z tego powodu. Nie jestem materialistką, ale skoro ja jemu podarowałam droższy prezent to chyba wypadałoby kupić mi coś w podobnej cenie. Zwłaszcza że mamy po 26 lat i oboje pracujemy zarobkowo.

Zastanawiam się, czy przejść nad tym prezentem do porządku dziennego, czy jednak powiedzieć Adamowi, że źle postąpił? Wolę uniknąć podobnych rozczarowań w kolejne urodziny.

Dominika

Zobacz także: Nie powiedziałam rodzicom, że mój chłopak ma dziecko z poprzedniego związku

Polecane wideo

Ile lat mają polskie gwiazdy? „Myślałam, że jest z 10 lat starsza…”
Ile lat mają polskie gwiazdy? „Myślałam, że jest z 10 lat starsza…” - zdjęcie 1
Komentarze (57)
Ocena: 4.79 / 5
gość (Ocena: 5) 28.05.2021 01:19
ja mam znajomą co kiedyś była z bardzo bogatym facetem-właściciel firmy-miał kilka samochodów w tym Porsche,wielki dom z ogrodem itp.i raz na jej imieniny kupił jej tylko książkę,,,,,
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.05.2021 10:59
na nastepne urodziny tez mu zrob prezent za 30zl
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.05.2021 19:05
To ja wam powiem coś, bo niektórzy chyba zapominają, że różnimy się od siebie. I tak jak jedni uwielbiają robić innym prezenty, albo organizować imprezy, albo cokolwiek... tak inni tego nie robią, nie potrafią czy nie potrzebują :D Ja sama nawet w stosunku do ludzi ktorych uwielbiam czy jestem zakochana nie za bardo wiem co im sprezentować jak jest okazja. I nie mam ich w de. ;) Prezenty nie muszą świadczyć o zaangażowaniu a o tym jakie jest podejście drugiej osoby do TEGO konkretnego tematu. I tyle.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 17.05.2021 13:53
Na żel durexa i prezerwatywy starczy. Więcej ci nie trzeba.
odpowiedz
Anna (Ocena: 5) 16.05.2021 17:22
Jak będzie miał urodziny to kup mu czteropak z biedry, na więcej nie zasługuje to skompiradło...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie