Nie powiedziałam rodzicom, że mój chłopak ma dziecko z poprzedniego związku

Paulina od 4 miesięcy spotyka się z facetem, który jest już tatą. Jej rodzice nie mają o tym pojęcia.
Nie powiedziałam rodzicom, że mój chłopak ma dziecko z poprzedniego związku
Fot. Unsplash (Uros Jovicic)
11.05.2021

Około 4 miesiące temu zaczęłam się spotykać z M. Poznaliśmy się przez apkę, ale nie dawałam tej znajomości nadziei. Byłam wtedy dosyć świeżo po rozstaniu i po prostu chciałam się trochę przełamać co do facetów. Myślałam, że skończy się na jednej, dwóch randkach, ale M. okazał się bardzo fajnym facetem. Choć starszy ode mnie o 6 lat, to od razu złapaliśmy świetny kontakt. Po kilku spotkaniach zostaliśmy parą.

Na początku naszej relacji powiedziałam moim rodzicom, że ktoś nowy pojawił się w moim życiu, ale nie wspomniałam im, że M. ma syna z poprzedniego związku. Mnie to kompletnie nie przeszkadza, ale oni są dosyć konserwatywni i tradycyjni. Trochę boję się ich reakcji, a czas mija. Jesteśmy razem już 4 miesiące, a oni nadal nie wiedzą, że M. jest tatą.

W jaki sposób im o tym powiedzieć? I jak wytłumaczyć to, że do tej pory przemilczałam tę kwestię?

Paulina

Zobacz także: Mój mąż jest kiepskim ojcem. Wychowuję dzieci praktycznie sama…

Polecane wideo

Ile lat mają polskie gwiazdy? „Myślałam, że jest z 10 lat starsza…”
Ile lat mają polskie gwiazdy? „Myślałam, że jest z 10 lat starsza…” - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.05.2021 16:19
2 lata później, 98% przypadków: Ona: A ze mną ile chcesz mieć dzieci? Bo ja bym chciała tak może dwójkę, ha ha. On: Zapomnij, mam już dzieci, nie chcę się drugi raz w to pakować, nacieszmy się sobą. Ona: najpierw wychodzi z założenia, że oczywiście, że mu się odmieni. Oczywiście mu się NIE odmienia. Następnie: ryk, płacz i zgrzytanie zębów.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 11.05.2021 12:03
Nie mów, za jakis czas sama sie wymiksujesz z tego zwiazku jak zaznasz co to za miod.. facet z dzieciakiem na karku. A rodzice przynajmniej będą zdrowsi.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 11.05.2021 09:55
Ile Ty masz lat? To Twoje życie, nie rodziców. Moja siostra tez związała się z facetem z dziećmi, powiedziała to rodzicom i jasno zaznaczyła, że nie obchodzi jej ich zdanie. Facet był wolny, nikomu ojca nie zabrała, dzieci z nim mieszkały i ją bez problemu zaakceptowały. Jeżeli tobie nie przeszkadza fakt, że on ma już takie zobowiązanie go dlaczego ma to przeszkadzać komukolwiek innemu?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie