Poznałam świetnego faceta. Niestety okazało się, że miał już dwie żony

Sara nie jest pewna, jak się czuje z tą informacją.
Poznałam świetnego faceta. Niestety okazało się, że miał już dwie żony
Fot. Unsplash (Kate Hliznitsova)
05.05.2021

Moje ostatnie doświadczenia z facetami są raczej przykre. Byłam w kilku poważnych związkach, ale prędzej czy później uczucie wygasało lub na horyzoncie pojawiały się problemy nie do przejścia. Ostatnio doszłam do wniosku, że być może mam za wysokie wymagania i postaram się otworzyć na mężczyzn, którym wcześniej nie dałabym szansy. Dlatego na aplikacji randkowej przestałam odrzucać profile facetów, którzy są ojcami lub rozwodnikami. Z jednym z nich, z Jackiem, zaczęłam się niedawno umawiać.

Wiadomo, że wolałabym, żeby mężczyzna miał czystą kartę, tak jak ja, ale jestem już sporo po 30-tce, więc na cuda nie ma co liczyć w tym wieku. Jacek to bardzo fajny facet, ogarnięty życiowo, kulturalny, wesoły, ale ma aż troje dzieci z dwoma różnymi kobietami. Życie toczy się różnie, ale nie jestem pewna, czy taki bagaż doświadczeń jest dla mnie do zaakceptowania. Jacek był żonaty dwukrotnie, a z trzecią kobietą, która urodziła mu dziecko był tylko zaręczony.

Zobacz także: Poznałam eks mojego chłopaka. Jest śliczna…

Patrzę na niego i nie rozumiem, czemu tyle razy się rozwodził. Wydaje się świetnym facetem na poziomie. Nie chcę go przekreślać z powodu jego związkowej przeszłości, ale z drugiej strony jak to brzmi? Spotykać się z dwukrotnym rozwodnikiem i potrójnym ojcem…

Dać mu szansę czy szukać szczęścia dalej u boku kogoś innego?

Sara

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na maj
Horoskop MIŁOSNY na maj - zdjęcie 1
Komentarze (30)
Ocena: 4.87 / 5
gość (Ocena: 5) 08.05.2021 16:38
No ale ty też przecież nie masz "czystej karty" uczuciowej, chociaż nie byłaś mężatką. Więc dlaczego krzywo patrzysz na to, że twój facet kilka razy dokonał złych wyborów w tym zakresie?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 06.05.2021 00:07
Może jest po prostu dosyć kochliwy, i też tak jak szybko się zakochuje, tak szybko też się odkochuje? Niektórzy tak mają, że jak się z kimś zwiążą to odrazu widzą siebie na ślubnym kobiercu, z gromadą dzieci, więc działają w tym kierunku, a później dosyć szybko cała ta miłość w nich gaśnie i szukają znowu kogoś innego. Ja bym nie wchodziła w taką relacje, ale wiadomo, szanse można dać zawsze, tylko warto uważać, żeby nie zostać jego kolejną ex żoną i samotną matką.
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 05.05.2021 23:46
Niebawem skończę 31 lat. Jestem sama, ale mogę jedną rzecz poradzić: uciekaj! Kiedy byłam młodsza, wmówiłam sobie że przez chorobę powinnam obniżyć poprzeczkę dla kandydatów. Teraz ją podwyższam ;) zrób to samo
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 05.05.2021 22:32
Ja już znam tych facetów „na poziomie”. Jak randkuje ile wszystko wydaje się ok. Ale zamieszkaj z takim a pokaże jaka to fleja, nierób i szkodnik żerujący na kobiecie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.05.2021 17:19
Jesli facet ma tyle dzieci z roznymi kobietami, tzn ze nie dba o antykoncepcje. Tzn ze jest nieodpowiedzialny. Chcesz zostac nieoczekiwanie mama?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie