Poznałam eks mojego chłopaka. Jest śliczna…

Paulina boi się o przyszłość związku.
Poznałam eks mojego chłopaka. Jest śliczna…
Fot. Unsplash (Kate Hliznitsova)
04.05.2021

Zawsze wiedziałam, że była jakaś Magda. I to chwilę przede mną, bo chłopaka poznałam zaledwie kilka dni po ich rozstaniu. Nie chodzi o to, że od razu kogoś szukał - kwestia przypadku. Przez chwilę byliśmy tylko znajomymi.

Tak naprawdę dopiero po kilku miesiącach zostaliśmy oficjalnie parą. Nigdy nie zagłębialiśmy się w dyskusje typu - ile kto miał partnerów, jak wyglądały te związki itd. Wiedziałam o jakiejś eks i tyle mi wystarczyło.

Ostatnio w czasie spaceru minęła nas jakaś dziewczyna i powiedziała „cześć”. To była ona.

Nie miałam pojęcia, że jego poprzednia partnerka była aż tak ładna. Jestem w 100 procentach hetero, ale potrafię docenić kobiecą urodę.

Zobacz także: Mój mąż jest kiepskim ojcem. Wychowuję dzieci praktycznie sama…

Wysoka, szczuplutka, piękne kształty, śnieżnobiałe zęby, twarz laleczki, długie włosy, świetny styl. Mogłabym tak się jeszcze długo zachwycać, ale coś mi się robi w środku. Skoro on był z kimś takim, to dlaczego wybrał mnie?

Nie mam nawet 1/10 jej urody. Mogłabym trochę schudnąć, jestem niska, mam przerwę między zębami, problemy skórne, płaską pupę... Zazwyczaj przechodzę nad tym do porządku dziennego, ale w tej sytuacji to trudne.

Skoro z nią zerwał, to ze mną tym bardziej może…

Paulina

Polecane wideo

Te dziewczyny mają najpiękniejsze twarze na świecie. Ranking 2021
Te dziewczyny mają najpiękniejsze twarze na świecie. Ranking 2021 - zdjęcie 1
Komentarze (42)
Ocena: 4.67 / 5
gość (Ocena: 5) 08.05.2021 17:54
Ja mam trochę inny problem i w sumie bardziej dotyczący przyjaźni. Mam przyjaciela, sporo starszego, i bardzo go lubię. To fajny, dowcipny, pomocny człowiek. Ma on jednak psiapsi, z którą kiedyś był i ja po prostu cały czas wysłuchuję o jej cudowności. Jaka to piękna, a jaka zaradna, a jaka zdolna, a jaka energiczna. Po prostu cud! Gra na instrumentach, skacze na bungee, skacze ze spadochronem, jest aktywna fizycznie, genetycznie szczupła, ma równe zęby i wszyscy na nią lecą. W pracy też najlepsza i w ogóle och i ach. Bardzo mi przykro jak tego słucham, bo to ważny dla mnie człowiek, a mam wrażenie, że jestem jakimś czasoumilaczem jak tamtej nie ma w pobliżu. Z zazdrości to aż źle myślę o tej dziewczynie, że to taka wsiowa, głośna, prymitywna baba, co nawet matury nie potrafiła zdać. Kurczę, nie lubię tak myśleć o ludziach, ale takie nieustanne wychwalanie kogoś do mnie sprawia, że czuję się jak śmieć.
zobacz odpowiedzi (3)
Kawaler szuka Panny (Ocena: 5) 06.05.2021 14:12
Skarzą się SAMOTNE PANNY że trafiają Na facetów co byli w związkach .. i maja po troje dzieci ..z każdego z NICH .. To mam pytanie .. Po co ciągnie ją do TAKICH FACETÓW ,, z ..taką kartoteką ... Ja jestem SAMOTNYM KAWALEREM i nie byłem w żadnym związku ..nie mam dzieci .. To w czym proglem .. ? Nie rozumiem tego artykułu ... Z miłą chęcią Bym POZNAŁ TAKĄ PANNĘ .. kłopot w tym że redakcja .. nie poda mi adresu ..mail .. Do takiej PANNY ... Pozdrawiam z Podlasia
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 06.05.2021 10:22
Ja to odebrałam inaczej. Według mnie skoro wybrał ciebie po takiej "piękności" to raczej na urodzie mu nie zależy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.05.2021 22:33
Wszystkie nowe laski moich ex to mówią o mnie XD
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.05.2021 20:19
O, powtórzyliście słowo w słowo "list czytelniczki" sprzed kilkunastu miesięcy... ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie