Mój chłopak chce, żebyśmy mieli w domu tarantulę...

Ania sobie tego nie wyobraża.
Mój chłopak chce, żebyśmy mieli w domu tarantulę...
Fot. Unsplash (Joan Martin Lopez)
16.04.2021

Panicznie boję się pająków od dziecka. Nie wiem, czy można nazwać to arachnofobią, ale nawet jak widzę w domu małego pajączka to nie jestem w stanie sama go zdeptać lub wyrzucić z mieszkania. Za każdym razem ktoś musiał to robić za mnie. Rodzice, brat, partnerzy. Mój obecny chłopak wie, jak bardzo nie lubię pająków, a mimo to próbuje mnie przekonać, żebyśmy mieli w domu tarantulę.

On ogólnie ma upodobanie do takich niebezpiecznych zwierząt. Parę lat temu, jak się jeszcze nie znaliśmy, miał węża. Przez jego życie przewinęło się też kilka jadowitych pająków. Cieszyłam się, że się ich pozbył tuż przed tym, jak zaczęliśmy się ze sobą spotykać. Niestety upodobanie do tych zwierząt wróciło.

Chłopak twierdzi, że tarantula przełamie mój strach do pająków. Uważa, że to piękne stworzenie i ciągle pokazuje mi jakieś zdjęcia i ciekawostki na jego temat. Szczerze? Mnie tarantule po prostu napawają strachem i obrzydzeniem. Nie umiałabym spać w mieszkaniu, w którym przebywa coś takiego. Ciągle bym się zamartwiała, że on ucieknie z terrarium i będzie biegał po pokoju.

Wkurza mnie, że chłopak, znając moje lęki i obawy, ciągle naciska na to, żebyśmy kupili pająka. Prędzej nasz związek się skończy, niż się na to zgodzę…

Ania

Zobacz także: Zajmowanie się dziećmi i domem to JEST praca!

Polecane wideo

Urocze tatuaże dla kobiet. 10 pięknych propozycji ♥
Urocze tatuaże dla kobiet. 10 pięknych propozycji ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (20)
Ocena: 4.8 / 5
ciasteczko (Ocena: 5) 18.04.2021 20:04
Wytłumacz mu na spokojnie,że nie chcesz w domu pająka,bo się boisz.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.04.2021 05:27
Powiedz mu że masz uczulenie na włoski pająków. I jeśli masz z nimi kontakt zaczynasz łzawić z oczu i się dusisz.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.04.2021 00:45
Arachnofobię można leczyć
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.04.2021 09:30
Wszystkie krzyczą, że pająki są ble i w ogóle facet do dupy, ale nie pomyślicie że on po prostu chce realizować swoją pasję? Wiadomo, para bez sensu dobrana, robią sobie krzywdę nawzajem. Lepiej się rozstać i znaleźć kogoś z podobnymi zainteresowaniami, niż pod koniec życia żałować, że się nie zrealizowało swoich marzeń. Chociaż, tak szczerze, to przy pasji typu pajęczaki i gady raczej ciężko będzie mu znaleźć drugą fascynatkę i chyba pozostanie mu samotność ;)
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 17.04.2021 05:54
A koza nie wystarczy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie