Spotykam się z bogatym facetem. Koleżanki z zazdrości mówią o mnie straszne rzeczy

Aga nie może zrozumieć ludzkiej zawiści.
Spotykam się z bogatym facetem. Koleżanki z zazdrości mówią o mnie straszne rzeczy
Fot. iStock
06.08.2021

Przez kilka lat tkwiłam w związku, który był po prostu beznadziejny. Byliśmy w tym samym wieku, mieliśmy tak samo mało kasy, ciągle tylko szukaliśmy okazji, żeby się gdzieś rozerwać za darmo, bo nic innego nie mógł mi zaoferować. Uczył się, więc nie pracował, ja w tej samej sytuacji, więc ogólnie bieda.

To nie było to, czego oczekiwałam. Lubię się dobrze bawić, chciałabym, żeby woził mnie czymś lepszym, niż starym Golfem i w ogóle, żeby było jakoś bardziej z klasą. Na to nie mogłam liczyć. Moje koleżanki poznawały nadzianych przystojniaków i na nic nie musiały narzekać. Myślałam, że to głupie, ale po rozstaniu przekonałam się, że to bardzo dobry układ. Inni mnie wyśmiewają, ale to z zazdrości.

Zobacz także: On myśli, że jesteśmy razem, bo ze sobą spaliśmy…

Aktualnie jestem z moim ukochanym, który jest przeciwieństwem byłego. Starszy o 8 lat, pracuje, dobrze zarabia, ma porządny samochód i ogólnie o mnie dba. Przy nim nigdy nie mogę się nudzić. Wreszcie przestałam się czuć jak jakaś biedaczka. On daje mi poczucie bezpieczeństwa i chyba nie ma w tym nic złego? Ale inni widzą to oczywiście inaczej. Usłyszałam nawet, że jestem blacharą.

Rozniosło się, że to nie jest mój chłopak, ale sponsor. Jesteśmy w układzie, że ja z nim sypiam, a on mnie utrzymuje. Przecież ja się nie sprzedaję! Mam nie wsiadać do jego limuzyny i tłuc się autobusem? Mam odmawiać, kiedy daje mi prezenty? Ale dlaczego? Bo inni mają z tym jakiś problem i kompleksy?

Strasznie nie lubię tej ludzkiej zawiści. Staram się nie zwracać uwagi na to, co inni gadają, ale wiadomo, że czasami jest mi przykro.

Aga

Polecane wideo

Horoskop miłosny na KWIECIEŃ
Horoskop miłosny na KWIECIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (35)
Ocena: 4.77 / 5
gość (Ocena: 5) 21.08.2021 20:19
Te typy co tu wpuszczaja to bydlaki nawet zachowac sie nie potrafia wtedy tez pogwalcili kobiety duzo wtedy kobiet pogwalvili
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.08.2021 20:17
Aqurius nie dzieje sie dobrze wouszcza tych byczunow wtedy tez pogwalcili kobiety .duzo aqurius innne pogwakcili nie robi sie ciekawje
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.08.2021 20:50
Jeśli się zakochujesz w człowieku, który akurat na kasę, a sama też zarabiasz i nie jesteś pasożytem, to spoko, ale jeśli zakochujesz się w pieniądzach i w razie kryzysu i utraty majątku facet już nie byłby dla ciebie atrakcyjny, no to jesteś blachara. Ja się zakochałam w przeciętnie zarabiającym facecie, sana też zarabiałam średnio. Razem doszliśmy do lepszego standardu.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 06.08.2021 20:36
Brzmi to rzeczywiście trochę kur.ewsko, ale z drugiej strony trochę się nie dziwie, że dziewczyna chce mieć kogoś z perspektywami, dający poczucie bezpieczeństwa, ambitnego i zaradnego. Ja też kogoś takiego szukałam. Teraz spotykam się z chłopakiem, który co prawda może jakiejś cudnie płatnej pracy nie ma, ale ma ogromne perspektywy awansu, a pozostałe cechy ma. W liceum, od 15 roku życia spotykałam się z chłopakiem, którego rodzice byli bardzo bogaci, więc oczywiście on też z tego korzystał. Też słyszałam o sobie różne rzeczy, a jak miałam 19 lat i dostałam BMW od rodziców to usłyszałam, że to był prezent od niego. Także miej to wszystko w d..., ale też coś sama rób. Nie możesz żerować tylko na nim, bo to jest nawet dla Ciebie niezdrowe. To wszystko może się skończyć, a Ty zosatniesz z niczym.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.08.2021 16:14
facet powinien być bogaty, polskim nieudacznikom aż gula skacze
odpowiedz

Polecane dla Ciebie