Spotykam się z bogatym facetem. Koleżanki z zazdrości mówią o mnie straszne rzeczy

Aga nie może zrozumieć ludzkiej zawiści.
Spotykam się z bogatym facetem. Koleżanki z zazdrości mówią o mnie straszne rzeczy
Fot. iStock
06.04.2021

Przez kilka lat tkwiłam w związku, który był po prostu beznadziejny. Byliśmy w tym samym wieku, mieliśmy tak samo mało kasy, ciągle tylko szukaliśmy okazji, żeby się gdzieś rozerwać za darmo, bo nic innego nie mógł mi zaoferować. Uczył się, więc nie pracował, ja w tej samej sytuacji, więc ogólnie bieda.

To nie było to, czego oczekiwałam. Lubię się dobrze bawić, chciałabym, żeby woził mnie czymś lepszym, niż starym Golfem i w ogóle, żeby było jakoś bardziej z klasą. Na to nie mogłam liczyć. Moje koleżanki poznawały nadzianych przystojniaków i na nic nie musiały narzekać. Myślałam, że to głupie, ale po rozstaniu przekonałam się, że to bardzo dobry układ. Inni mnie wyśmiewają, ale to z zazdrości.

Zobacz także: On myśli, że jesteśmy razem, bo ze sobą spaliśmy…

Aktualnie jestem z moim ukochanym, który jest przeciwieństwem byłego. Starszy o 8 lat, pracuje, dobrze zarabia, ma porządny samochód i ogólnie o mnie dba. Przy nim nigdy nie mogę się nudzić. Wreszcie przestałam się czuć jak jakaś biedaczka. On daje mi poczucie bezpieczeństwa i chyba nie ma w tym nic złego? Ale inni widzą to oczywiście inaczej. Usłyszałam nawet, że jestem blacharą.

Rozniosło się, że to nie jest mój chłopak, ale sponsor. Jesteśmy w układzie, że ja z nim sypiam, a on mnie utrzymuje. Przecież ja się nie sprzedaję! Mam nie wsiadać do jego limuzyny i tłuc się autobusem? Mam odmawiać, kiedy daje mi prezenty? Ale dlaczego? Bo inni mają z tym jakiś problem i kompleksy?

Strasznie nie lubię tej ludzkiej zawiści. Staram się nie zwracać uwagi na to, co inni gadają, ale wiadomo, że czasami jest mi przykro.

Aga

Polecane wideo

Horoskop miłosny na KWIECIEŃ
Horoskop miłosny na KWIECIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (15)
Ocena: 5 / 5
M (Ocena: 5) 06.04.2021 18:41
Cóż najgorsze co w tym kraju możesz zrobić to być bogatym , lepiej być morderca ,złodziejem czy kłamca. Poziom zawiści i zazdrości w tym kraju jest niepojęty .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.04.2021 11:46
Najpierw sama się przyznajesz, że chodzi ci o kasę, a potem się żalisz, że inni to widzą. Nie rozumiem. Mój facet dobrze zarabia, ja też, kiedyś usłyszałam, że poleciałam na jego kasę. Przyznałam wtedy, ze nie, bo mam swoją, ale na goło*upca bym nie zwróciła uwagi, bo nie zamierzam nikogo utrzymywać. Temat był zakończony. Chcesz to przekłamuj rzeczywistość i udawaj, że byłabyś z nim nawet gdyby był biedny, ale nie dziw się, że wszyscy wokół widzą, że chodzi ci tylko o kasę. Bo to widać od razy i nie ma sensu udawać, że jest inaczej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.04.2021 11:42
No cóż, ja doświadczyłam sytuacji, w której chlopak ze wspólnej paczki (jak się później okazało się we mnie podkochiwał) którego traktowałam jak własnego brata i przyjaciela zaczal rozpowiadać wspólnym znajomym, ze mam sponsora tylko dlatego, że mój narzeczony jest 12 lat ode mnie starszy i zarabia 3razy więcej (ode mnie i od tego mojego ex-przyjaciela). Tamten nie mógł znieść urazonej męskiej dumy i wbił mi nóż w plecy. Tak to jest z tą damsko-męska przyjaźnią...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.04.2021 11:10
Może za bardzo się przechwalasz jego bogactwem, wrzucasz na insta durne zdjęcia na tle samochodu czy z ekskluzywnych wycieczek, jeśli tak robisz to się nie dziwię reakcji otoczenia. Mój mąż też jest tyle ode mnie starszy i jest zamożny, sam się dorobił ciężką pracą i szanuje pieniądze. Na co dzień żyjemy dość skromnie, mój samochód jest średniej klasy, na wycieczki jeździmy raz do roku i nic z tego nie pojawia się w relacji na instagramie. Nie opowiadam znajomym jakie to mam bajkowe życie, one wiele nie wiedzą o tym że nam się powodzi, nie kłuje to nikogo w oczy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.04.2021 10:21
Po tym jak piszesz, to jedyne, co ci przeszkadzało w byłym to był jego status i brak bogactwa w twoim wieku i twojej sytuacji życiowej. Jakby każdy mężczyzna był zobligowany do rozpieszczania ci. A tego "misia" kochasz, bo wozi cię drogą furą. Nie zdziw się jednak, jak misiu będzie miał podobne priorytety i zostawi cię za jakiś czas, bo woli się wozić z koleżanką o większym biuście i lepszej pozycji społecznej. Bogaci ciągną do swojego poziomu, a nie wiążą się z biedakami.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie