Wszyscy odradzają mi tego związku. Chodzi o narodowość chłopaka...

Rodzina i znajomi są bardzo uprzedzeni.
Wszyscy odradzają mi tego związku. Chodzi o narodowość chłopaka...
Fot. Unsplash (Amy Ferris)
08.08.2021

Rozumiem ludzi, którzy potępiają Putina i jego politykę. Sama uważam, że ten facet zrobił mnóstwo złego i nadal robi. To chyba jednak nie powód, żeby od razu nienawidzić wszystkich Rosjan? Niestety, Polacy chyba tego nie rozumieją. Wszędzie czytam o „Ruskich”, „kacapach” itp. Nie szanujemy całego tego narodu. Tylko dlatego, że mają fatalne władze.

Kiedyś to nie był dla mnie problem, bo nie miałam z nimi nic wspólnego, ale życie bywa nieprzewidywalne. Jakiś czas temu poznałam chłopaka zza granicy. Zakochałam się bardzo mocno. On jest Rosjaninem. Dla mnie to nie ma żadnego znaczenia, bo dobrze mówi po polsku i wcale mnie nie chce wywieźć na Wschód. Jest normalnym, czułym i ambitnym człowiekiem.

Moi znajomi i rodzina nie popierają jednak tego związku. Kierują się stereotypami, choć jeszcze nie zdążyli go poznać. Zewsząd słyszę, że różnice kulturowe wyjdą na jaw prędzej czy później i że nie powinnam angażować się uczuciowo. Dla mnie zakrawa to o rasizm.

Mam nadzieję, że kiedy wreszcie go poznają, zmienią o nim zdanie.

Magda

Zobacz także: On myśli, że jesteśmy razem, bo ze sobą spaliśmy…

Polecane wideo

Horoskop miłosny na KWIECIEŃ
Horoskop miłosny na KWIECIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (57)
Ocena: 4.77 / 5
Nel (Ocena: 5) 06.04.2021 13:26
Ja bym się za bardzo nie przyjmowała - ludziom zawsze coś nie pasuje. Sama 11 lat temu wyszłam za Ukraińca i tylko żałuję, że w domu po rosyjsku nie mówi tylko właśnie po ukrainsku :) Złym mężem nie jest, dziećmi się opiekuje, dużo potrafi zrobić, naprawić. Owszem, toczyliśmy boje na początku, pewnie wolałby bardziej uległą żonę ale chyba się przyzwyczaił ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.04.2021 22:30
To dobrze, że Rosjanin. Będziesz pić do oporu. Żadna różnica.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.04.2021 20:48
Jakby miał mentalność rodem z armii czerwonej to na pewno bym z nim nie była.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.04.2021 12:21
Zastanowiła bym się czy nie ma w nim naleciałości sowietów.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.04.2021 09:09
Obojetnie czy rosjanin czy nie, wazne ze nie pijak i cie nie bije. Jesli potrafi sie toba dobrze zaopiekowac, dac ci poczucie bezpieczenstwa, to znaczy ze wszystko gra 😊
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie