Wszyscy odradzają mi tego związku. Chodzi o narodowość chłopaka...

Rodzina i znajomi są bardzo uprzedzeni.
Wszyscy odradzają mi tego związku. Chodzi o narodowość chłopaka...
Fot. Unsplash (Amy Ferris)
08.08.2021

Rozumiem ludzi, którzy potępiają Putina i jego politykę. Sama uważam, że ten facet zrobił mnóstwo złego i nadal robi. To chyba jednak nie powód, żeby od razu nienawidzić wszystkich Rosjan? Niestety, Polacy chyba tego nie rozumieją. Wszędzie czytam o „Ruskich”, „kacapach” itp. Nie szanujemy całego tego narodu. Tylko dlatego, że mają fatalne władze.

Kiedyś to nie był dla mnie problem, bo nie miałam z nimi nic wspólnego, ale życie bywa nieprzewidywalne. Jakiś czas temu poznałam chłopaka zza granicy. Zakochałam się bardzo mocno. On jest Rosjaninem. Dla mnie to nie ma żadnego znaczenia, bo dobrze mówi po polsku i wcale mnie nie chce wywieźć na Wschód. Jest normalnym, czułym i ambitnym człowiekiem.

Moi znajomi i rodzina nie popierają jednak tego związku. Kierują się stereotypami, choć jeszcze nie zdążyli go poznać. Zewsząd słyszę, że różnice kulturowe wyjdą na jaw prędzej czy później i że nie powinnam angażować się uczuciowo. Dla mnie zakrawa to o rasizm.

Mam nadzieję, że kiedy wreszcie go poznają, zmienią o nim zdanie.

Magda

Zobacz także: On myśli, że jesteśmy razem, bo ze sobą spaliśmy…

Polecane wideo

Horoskop miłosny na KWIECIEŃ
Horoskop miłosny na KWIECIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (79)
Ocena: 4.84 / 5
gość (Ocena: 5) 12.08.2021 18:59
mentalnie Ruscy podobni do Polaków, tyle że przystojniejsi.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.08.2021 02:43
To jeden pies jak większość Polaków (na szczęście pomału świadomość się zmienia) Litwini to samo. Byłam z jednym - despota, kontrolujący, baba do garów, sprzątania i do łóżka. Masakra
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.08.2021 07:03
Olej ich. Każdego by się czepiali. Niemca bo wojna, Czecha i Francuza bo tchórz, Szweda bo potop szwedzki, gościa o ciemniejszej karnacji - no bo wiadomo, terrorysta.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.08.2021 18:56
Jprdole na serio musicie publikować stare artykuły ?! TO JUŻ BYŁO !!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.08.2021 15:10
Mieszkam za granicą, jakiś czas spotykałam się z Litwinem, ale się z nim rozstalam, bo pił bardzo często alko. Jego koledzy Litwini tak samo. Podejrzewam, że Rosjanie podobnie (wszyscy, których poznałam pili dużo), no ale nie ma co stereotypizowac, trzeba poznać człowieka.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie