Chłopak nie chce spędzić ze mną świąt

Iza jest rozczarowana jego podejściem.
Chłopak nie chce spędzić ze mną świąt
Fot. Unsplash (Kal Loftus)
30.03.2021

Zbliża się Wielkanoc, więc sądziłam, że będzie to dobra okazja, aby przedstawić mojego chłopaka rodzinie. Wcześniej rozmawiałam o tym z Adamem i był na tak, więc rodzicom również powiedziałam, że przyjadę na święta razem z nim. Chciałam, żeby poznał również moją siostrę i jej męża, bo wcześniej nie było ku temu okazji. Mieszkamy wszyscy w różnych miejscowościach.

Nagle mój chłopak stwierdził jednak, że tam ze mną nie pojedzie. Zaczął się wykręcać, mówić, że pozna wszystkich kiedy indziej. Ale kiedy, skoro teraz jest najlepsza okazja, żeby wszyscy razem się spotkali?

Zobacz także: On myśli, że jesteśmy razem, bo ze sobą spaliśmy…

Wkurza mnie jego podejście, bo co ja teraz powiem rodzinie? Wcześniej się zgodził na wizytę, a teraz raptem zmienił zdanie i będę musiała się tłumaczyć wszystkim, czemu przyjechałam sama.

Iza

Chcesz podzielić się z nami swoją historią? Napisz na [email protected] Gwarantujemy pełną anonimowość.

Polecane wideo

Kotku, żabko, skarbie, żono... Co mówią o Twoim mężczyźnie określenia, którymi Cię nazywa?
Kotku, żabko, skarbie, żono... Co mówią o Twoim mężczyźnie określenia, którymi Cię nazywa? - zdjęcie 1
Komentarze (17)
Ocena: 4.59 / 5
gość (Ocena: 1) 11.04.2021 02:06
Widocznie do tego nie dorósł/nie traktuje cię poważnie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.03.2021 23:05
Dziwny ten twój facet, ale co my mamy z tym zrobić ?? To ty musisz z nim pogadać i dowiedzieć się,dlaczego mu się odwidziało a nie my.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.03.2021 16:54
Mam wrażenie, że bardziej chodzi o to, że będziesz musiała pojechać sama... Kurde baby co z wami, skoro nie może/ nie chce, jedz sama, a gdy ktoś zapyta powiedz, że nie mógł i tyle. Bedzie jeszcze mnóstwo okazji. Poza tym przy stole świątecznym wolę widzieć moich bliskich, a nie np. co roku innych chłopaków siostry.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.03.2021 15:44
Może i jak niektóre piszą święta to nie najlepsza okazja, może tak może nie, nie Ważne, ważne jest to, że gadali o tym wcześniej, koleś się zgodził A teraz nagle zmienia zdanie. Autorka powinna się zastanowić czy warto zadawać się z kimś takim. Ludzie nieslowni, nagle odwołujący plany to najgorszy gatunek. Ja też źle bym się czuła na miejscu autorki będąc postawiona w takiej sytuacji. Nie wiadomo jaka ma rodzinę, może będą potem ja gnebic pytaniami czy ja zostawił, czy im coś nie wyszło itp itd. Gdyby wcześniej się ten chłopak nie zgodził to nie byłoby żadnego problemu. Ludzie, nie odwolujcie planów z innymi ludźmi! No chyba że jest jakaś wyjątkowa sytuacja, ale nie bo tak, bez żadnego poważnego powodu.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 30.03.2021 13:04
Mój też nie chce tylko jest moim chłopakiem/konkubentem od 11 lat. On sobie siedzi w Norwegii ja nawet nie mogę pojechać do niego. Coraz częściej chodzi mi po głowie żeby znaleźć sobie tu jakiegoś kochanka. Zwykle ze 4 miesiące posuchy jest. Coraz częściej mam dość takiego związku na odległość. Przez korona wirusa nawet nie można zaplanować kiedy można przyjechać lub zmienić adres zamieszkania, Jak tak dalej pójdzie to sama zasnę snem sprawiedliwych.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie