Mój chłopak przestał obcinać włosy

Marzenie nie podoba się to, jak obecnie wygląda jej partner.
Mój chłopak przestał obcinać włosy
Fot. Unsplash (Marcel Strauss)
23.03.2021

Grzesiek zawsze był zadbanym chłopakiem. Od kiedy się znamy, robiło na mnie wrażenie wszystko w jego wyglądzie. Wysportowana sylwetka, proste zęby i ładnie obcięte włosy. Niestety w wyniku pandemii mój partner przestał je obcinać. Efekt jest taki, że od roku nie był u fryzjera i strasznie się zapuścił.

Początkowo oboje się z tego śmialiśmy. Rozmawialiśmy o tym, jak bardzo brakuje nam regularnych wizyt u fryzjera i wprost nie mogliśmy się doczekać, kiedy otworzą salony. Gdy jednak to nastąpiło, tylko ja poszłam na podcięcie i farbowanie. On uznał, że pójdzie innym razem. Potem znowu zamknęli salony, potem znowu je otworzyli, a on znów nie poszedł na wizytę…

Włosy mu rosły niechlujnie i tak zostało do dzisiaj. Nadal ma wysportowaną sylwetkę, przystojną twarz i super uśmiech, ale te włosy psują cały efekt, naprawdę. Proszę go, żeby je obciął i wrócił do tego, co było kiedyś, ale on stwierdził, że się sobie podoba i że jest mu teraz wygodnie, bo nie musi ich codziennie układać na lakier.

Jak go przekonać? Tracę już nadzieję.

Marzena

Zobacz także: On myśli, że jesteśmy razem, bo ze sobą spaliśmy…

Polecane wideo

Tak wygląda najpiękniejsza stewardessa na świecie. Możesz spotkać ją w znanych liniach lotniczych
Tak wygląda najpiękniejsza stewardessa na świecie. Możesz spotkać ją w znanych liniach lotniczych - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.03.2021 18:19
jak go nie chcesz to mi go podaj, lubię takich z dłuższymi włosami :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.03.2021 15:30
Szok , szokująca historia 😱😱😱
odpowiedz
:D (Ocena: 5) 23.03.2021 14:54
To tylko włosy, a jakby się potknął i brzydko połamał nos co dopiero byłby ptoblem :DDDD
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 23.03.2021 13:21
Może jemu się po prostu podobają takie włosy? Mój mąż nie lubi krótkich włosów u kobiet, ale jakoś nie rozwiódł się ze mną, gdy skróciłam swoje o 20 cm. Jasne, ze partner musi nam się podobać, ale nie przesadzajmy. Powinien tez dobrze czuć się sam ze sobą. Gdyby Ci powiedział, ze podoba mu się platynowy blond albo kruczoczarne włosy to zmieniłabyś kolor? Chyba nie. Wiec dlaczego chcesz zmusić go, by wyglądał tak, jak ty tego chcesz?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.03.2021 08:46
Ale dlaczego chcesz go przekonywać? Skoro on się dobrze czuje w dłuższych włosach i takie mu się podobają to jego decyzja.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie