Poznałam przystojnego faceta. Niestety, ma straszną wadę wymowy…

Gabrysia jest tym nieco rozczarowana.
Poznałam przystojnego faceta. Niestety, ma straszną wadę wymowy…
Fot. Unsplash
13.03.2021

Od kilku miesięcy korzystam z apki randkowej. Byłam już na paru randkach. Jedne mniej, drugie bardziej udane. Ostatnio pojawiła się we mnie nadzieja, że wreszcie poznam kogoś naprawdę fajnego, bo zaczęłam rozmawiać z Kacprem. Chłopak wygląda jak model, naprawdę. Ma przystojną twarz, super sylwetkę, ładnie obcięte włosy. Szczerze mówiąc to zdziwiłam się, że zagadał mnie taki przystojniak, mimo że niczego mi nie brakuje i moim zdaniem wyglądam ok. Tacy faceci wolą jednak biuściaste blondyny, tak przynajmniej mi się wydawało.

Zobacz także: Nie cierpię swojego nazwiska

Gadaliśmy kilka wieczorów i było naprawdę miło. Zastanawiałam się, gdzie jest haczyk, bo Kacper nie dość, że dobrze wygląda, to w dodatku ma coś w głowie. Umówiliśmy się na spacer i wtedy zrozumiałam, co jest nie tak. On ma potworną wadę wymowy. Strasznie sepleni i momentami aż trudno go zrozumieć. Absolutnie tego nie wyśmiewam, ale na co dzień raczej by mnie irytowało, gdybym musiała go słuchać…

Umówiłam się z nim na kolejne spotkanie, bo nie chciałam mu robić przykrości, ale już teraz wiem, że nic z tego nie będzie. Nie wyobrażam sobie, że miałabym go przedstawić rodzinie, albo znajomym, a on miałby się odezwać w towarzystwie. Wiem, że to okropne, co napisałam, ale tak właśnie czuję…

Gabrysia

Polecane wideo

Jak wygląda teraz córka Angeliny Jolie, która zmienia płeć? Spektakularna metamorfoza
Jak wygląda teraz córka Angeliny Jolie, która zmienia płeć? Spektakularna metamorfoza - zdjęcie 1
Komentarze (20)
Ocena: 4.8 / 5
gość (Ocena: 1) 15.03.2021 18:10
problemy grażynek...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.03.2021 10:01
Moim zdaniem związek bez przyszłości. Jeśli na starcie coś nam w drugiej osobie przeszkadza do tego stopnia, że się za nią wstydzimy, to chyba nie ma sensu tracić czasu na taką relacje. Niektórzy z czasem zaczynają kochać drobne niedoskonałości partnera, ale to się rzadko zdarza. Ja bym nie chciała być z kimś, kto się jąka lub ma wadę wymowy. Żyje bardzo szybko, mówię szybciej niż Lorelai Gilmore, trudno byłoby mi czekać aż ktoś skończy zdanie. Nie mam też pretensji, jeśli dla kogoś jestem za niska, zbyt gadatliwa, zbyt ekscentryczna, czy zbyt cokolwiek innego. Ani ja, ani osoby jąkające się nie jesteśmy jakimś gorszym sortem i reprezentujemy różne fajne wartości, ale nie każdy jest dla każdego. Są niedoskonałości, które mogę pokochać i takie, których nie. Według mnie nie warto szukać książkowego ideału, ale kogoś idealnego dla mnie. Mój mąż ma duże zakola i tysiące pasji, które pożerają mu dużo czasu, do tego zagląda mi w talerz, słucha muzyki, której nie lubię itp., ktoś inny by z nim nie wytrzymał i by się wstydził, ja go kocham. O swoich niedoskonałościach się nawet nie rozpisuję, bo zabraknie miejsca na serwerze, a mój mąż nigdy się za mnie nie wstydzi. Mój werdykt, zostaw chłopaka i daj mu znaleźć kogoś, dla kogo wada wymowy to nie będzie problem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.03.2021 19:00
Daj mu szansę, może jest dobrym chłopakiem, przestań na wygląd nie dziwie się że masz kłopaty a znalezieniem odpowiedniego partnera. Może patrzeć wizyta u logopedy by mu pomogła , zaproponuj mu pomoc . Ja sama zmagam się z dysleksją ale czytanie , słuchanie, zapamiętywanie oraz pisanie dużo mi pomogło, a czasem już robiłam mniej błedów.... Wystarczy chcieć.
zobacz odpowiedzi (1)
osa (Ocena: 5) 14.03.2021 10:31
taka wada to żadna wada
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.03.2021 10:05
Cóż, ideałów nie ma. On mimo wyglądu modela też musiał zrezygnować z modelki, dlatego wybrał Ciebie. Puść go dalej. Dziewczyna, która ma poukładane w głowie go przygarnie.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie