On nie chce brać ślubu i mieć dzieci…

Ewelina zastanawia się, czy powinna dalej brnąć w taką znajomość.
On nie chce brać ślubu i mieć dzieci…
Fot. Unsplash
18.02.2021

Przez 6 ostatnich lat byłam w związku z facetem, z którym miałam się zestarzeć. Sądziłam, że założymy razem rodzinę i wspólnie się zestarzejemy. Nie wyszło. On poznał kogoś nowego, a ze mną zerwał. Było mi ciężko, ale powiedziałam sobie, że to doświadczenie musi mnie wzmocnić i czegoś nauczyć. I faktycznie nauczyło tego, żebym wprost mówiła o swoich potrzebach i pragnieniach.

Zobacz także: Wstydzę się przedstawić nowego chłopaka mojej rodzinie

Od 4 miesięcy spotykam się z kimś nowym. Ostatnio mieliśmy rozmowę na temat tego, jak wyobrażamy sobie przyszłość. Nie wspólną, chodziło o taką ogólną wizję. W mojej był ślub i dzieci, w jego wręcz przeciwnie. Powiedział mi, że nie chce się żenić i być ojcem. Woli być w nieformalnym, szczęśliwym, stałym związku, bez sztucznego balastu w postaci małżeństwa i potomstwa.

Zrobiło mi się trochę smutno, gdy to usłyszałam, bo ja bardzo chciałabym mieć swoją rodzinę. Oboje zgadzamy się co do jednego: że związek musi być oparty na szczerości i wierności. Różnica polega na tym, że ja taką udaną relację chciałabym zalegalizować, a on nie.

Zastanawiam się, czy od razu przerwać tę znajomość, czy jednak dać jej szansę. Może jak naprawdę się w sobie zakochamy, to on zmieni zdanie i zapragnie założyć ze mną rodzinę? Podobno tylko krowa nie zmienia poglądów…

Ewelina

Polecane wideo

8 niezwykłych zdjęć z porodówki. Zobacz fotografie, które na długo zostają w pamięci
8 niezwykłych zdjęć z porodówki. Zobacz fotografie, które na długo zostają w pamięci - zdjęcie 1
Komentarze (54)
Ocena: 4.94 / 5
Monika (Ocena: 5) 21.02.2021 20:20
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) http://panieonline.pl/monia89
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.02.2021 21:16
ja marzę o ślubie ale dzieci też nie chcę mieć.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.02.2021 12:18
Znacie się dopiero 4 miesiące a ty już chcesz zaciągnąć gościa przed ołtarz, założyć z nim rodzinę i go usidlić ? Laska, ochłoń. Nie dziwie się, że koleś ma takie poglądy i nie zdziwie się, jak w krótkim czasie zwieje od ciebie.
odpowiedz
Do niedawna trzydziestoletni singiel (Ocena: 5) 20.02.2021 10:21
On nie zmieni swojego zdania, tak samo jak Ty nie zmienisz swojego. Ślub i dzieci to kwestia, w której nie można iść na kompromis. Zatem albo któreś z Was zrezygnuje ze swoich postanowień, albo dla dobra Was obojga powinniście się rozstać.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 19.02.2021 04:50
Tak, tkwij w związku dalej licząc że on zmieni zdanie a potem płacz, że zmarnowałaś na niego kilka lat a on dalej nie chce ślubu i dzieci. Nie wiem jak trzeba być naiwną, by w ogóle to rozważać
odpowiedz

Polecane dla Ciebie