Wciąż śni mi się ten sam sen o moim byłym…

Kasię ciągle prześladuje ten sam koszmar.
Wciąż śni mi się ten sam sen o moim byłym…
Fot. Unsplash (Engin Akyurt)
09.02.2021

7 miesięcy temu zerwał ze mną Radek. Bardzo to przeżyłam, bo chodziliśmy ze sobą trzy lata i sądziłam, że będziemy ze sobą już zawsze. Powodem zerwania była inna dziewczyna. Radek przyznał mi się, że poznał kogoś w swojej pracy i nie może mnie dłużej okłamywać.

Początkowo bardzo źle to zniosłam, byłam nawet u psychologa. Stopniowo jednak mój stan psychiczny się poprawił, doszłam jakoś do siebie.

W ciągu dnia jest wszystko w porządku, ale kiedy kładę się spać, bardzo często śni mi się ten sam sen. W tym śnie jest dzień mojego ślubu, ja mam na sobie piękną, białą suknię i lada moment mam wyjść do ołtarza. Idę środkiem kościoła, ale nagle dostrzegam, że przy ołtarzu stoi trumna. Cała uroczystość przeobraża się nagle w pogrzeb, goście są ubrani na czarno i płaczą. Zaczynam mówić, że to przecież mój ślub i że zaszła jakaś pomyłka, ale nikt mnie nie słyszy, nie zwraca na mnie uwagi. Zaczynam krzyczeć, ale nie mam głosu, jestem niema. Wtedy się budzę.

Zobacz także: Dwa tygodnie temu zamieszkałam z chłopakiem. Teraz on chce, żebym się wyprowadziła…

Wiem, że to wszystko symbolizuje rozpad mojego związku, śmierć uczuć, i tak dalej. Zastanawiam się jednak, dlaczego ciągle śni mi się to samo, kilka razy w tygodniu. To strasznie męczące…

Któraś z was miała coś podobnego? Powracający wciąż ten sam sen? Jak się od tego uwolnić? Może są jakieś techniki przed zaśnięciem?

Będę wdzięczna za wszystkie rady.

Kasia

Polecane wideo

12 lat temu urodziła ośmioraczki. Jak dziś wyglądają dzieci „oktomamy”?
12 lat temu urodziła ośmioraczki. Jak dziś wyglądają dzieci „oktomamy”? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.02.2021 11:07
Mi się śni mój nieżyjący od 3 lat narzeczony, że go zdradzam, a nigdy go nie zdradziłam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.02.2021 02:09
Mnie się 2 lata śnił ex. Przejdzie kiedyś
odpowiedz

Polecane dla Ciebie