Wpadłam z chłopakiem, którego znam zaledwie 2 miesiące

Kornelia nie tak wyobrażała sobie tę znajomość.
Wpadłam z chłopakiem, którego znam zaledwie 2 miesiące
Fot. Unsplash
26.01.2021

Pod koniec października zaczęłam spotykać się z Jaśkiem. Poznaliśmy się chyba jak większość ludzi dzisiaj, czyli przez aplikację. Kilka moich wcześniejszych randek było niewypałem, ale ta z nim okazała się całkiem fajna. Dobrze się rozmawiało, wizualnie też mi pasował.

Przez ostatnie półtora roku z nikim nie spałam, bo jakoś tak się nie składało, ale z Jaśkiem dość szybko doszłam do wniosku, że chcę to zrobić. Po kilku randkach poszliśmy na całość.

Wydawało mi się, że uważaliśmy. Stosowaliśmy prezerwatywy. Tymczasem teraz okazuje się, że jestem w ciąży. Mam 25 lat, nie jestem żadną nastolatką, ale mimo wszystko przeraża mnie ta sytuacja. Jaśka znam słabo, a będziemy mieli dziecko. Nie tak wyobrażałam sobie tę znajomość, przecież nawet nie jestem w nim zakochana.

Powiedziałam mu i chyba się ucieszył, albo nie wiem, udawał ucieszonego. Fakty są takie, że oboje zastanawiamy się, jak to się wszystko teraz między nami ułoży. Najgorsze jest to, że moi rodzice nawet nie mieli pojęcia, że zaczęłam się z kimś spotykać, a tutaj raptem informacja o ciąży…

Chciałam zapytać, czy jest tu może jakaś dziewczyna, której również wpadka zdarzyła się na początku znajomości. Czy taka relacja w ogóle ma szansę na przetrwanie?

Kornelia

Zobacz także: Piękna modelka pozuje w podpasce maxi - bo okres to normalna sprawa. Kolejna kampania przełamuje tabu

Polecane wideo

Jak wyglądają partnerki najprzystojniejszych facetów na świecie?
Jak wyglądają partnerki najprzystojniejszych facetów na świecie? - zdjęcie 1
Komentarze (167)
Ocena: 4.89 / 5
gość (Ocena: 5) 07.02.2021 01:17
Tragedia ludzie jak czytam te wasze komentarze ja nie rozumiem skąd tyle jadu. Tragedia. Pomyślcie sami co wy byście poczuli na miejscu autorki czytając te komentarze. Dziewczyna przez takie komentarze może sobie coś zrobić przez ten wasz jad. Ludzie karma wraca. A tym co mają tyle jadu co piszą w komentarzach takie rzeczy życzę tego samego co życzycie autorce
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.01.2021 09:39
Jestem przerażona tym jadem w komentarzach. Nagle wszystkie takie święte.... Życzę Wam tego czego życzycie autorce listu....
zobacz odpowiedzi (10)
gość (Ocena: 5) 28.01.2021 19:01
Teraz szykuj się na nietrzymanie moczu. Może zacznij się uzewnętrzniać na insta jak ta chora żona Żebrowskiego. Nic tylko by się przed obcymi rozbierała.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 28.01.2021 01:06
Niby masz 25 lat, a zachowanie jak 16-latka. Tak trudno wyliczyć sobie dni płodne i stosować dodatkową antykoncepcję?
zobacz odpowiedzi (12)
gość (Ocena: 5) 27.01.2021 12:18
Po komentarzach mam wrażenie że większość z was tak samo się kurwiła jak autorka tego listu i wpadła z pierwszym lepszym żulem spod Biedry, bo przecież chciałyście być ,,wolne,, i chciałyście robić ze swoim ciałem co chcecie i zarządzać seksualnością w taki sposób jaki chcecie. Ale niestety wyszło jak wyszło i macie grono bombelków z przypadkowymi ruchaczami i same nie wiecie kto jest ojcem. My porządni ludzie nazywamy rzeczy po imieniu, i nie ma się co obrażać, bo taka jest prawda. Takie postępowanie jest złe i choćbyście się zesrały to będziecie negowane przez społeczeństwo, wyzywane i wytykane palcami. Życzę więcej skromności w życiu i ogłady.
zobacz odpowiedzi (13)

Polecane dla Ciebie