Moje życie intymne to koszmar

Ewelina nie jest zadowolona z łóżkowych umiejętności partnera.
Moje życie intymne to koszmar
Fot. Unsplash (Kinga Cichewicz)
21.01.2021

Mama od zawsze mi powtarzała, że w partnerze trzeba mieć przede wszystkim najlepszego przyjaciela. Jej zdaniem intymność nie jest ważna, bo na starość zostają i tak już tylko rozmowy. Problem w tym, że ja jeszcze jestem młoda i nie wiem, czy z moim obecnym chłopakiem chciałabym się zestarzeć.

Kochamy się, jesteśmy ze sobą od półtora roku, a sypiamy ze sobą od kilku miesięcy. I właśnie tu jest zgrzyt, bo ta intymność jest daleka od ideału. Robert jest cudownym chłopakiem, ale kochankiem kiepskim. Inaczej nie da się tego ująć. W ogóle nie skupia się na mnie, szybko kończy, nie chce eksperymentować. Ja naprawdę nie jestem jakaś niewyżyta, ale też chciałabym mieć od czasu do czasu orgazm…

Próbowałam na różne sposoby go jakoś nakręcać. Ładna bielizna, film dla dorosłych, niegrzeczne SMS-y. Finał zawsze jest ten sam. Raz dwa i po wszystkim.

Czy któraś z was miała podobny problem? Kocham Roberta, ale nie wyobrażam sobie takiego seksu dłużej. Coś się musi zmienić, tylko w jaki sposób na niego wpłynąć?

Ewelina

Zobacz także: Mam tak bolesne miesiączki, że nie mogę wtedy pracować. Szef tego nie rozumie

Polecane wideo

Znaki zodiaku, które powinny wstrzymać się z randkowaniem w 2021 roku
Znaki zodiaku, które powinny wstrzymać się z randkowaniem w 2021 roku - zdjęcie 1
Komentarze (90)
Ocena: 4.29 / 5
Luna (Ocena: 5) 17.06.2021 00:43
Szczerze mówiąc, nie do końca to rozumiem, przecież sporo można zmienić nawet samodzielnie - ja kupiłam sobie zabaweczkę Deep Fantasy, znacie? z ruchomą główką. Warto zajrzeć do sklepu intymnego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.02.2021 16:38
zmień faceta, życie jest za krótkie na kiepski seks
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.01.2021 13:19
Zmień faceta. Szkoda życia na kiepski seks.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.01.2021 12:50
Moje życie erotyczne tez było porażka aż odkryłam w sobie, że jestem po prostu aseksualna i kamień mi spadł z serca. Od 7 lat zyje bez seksu i w końcu się dobrze czuje.
zobacz odpowiedzi (9)
cola (Ocena: 5) 23.01.2021 11:17
Polacy nie mają temperamentu, nie to co gorący Hiszpanie, Grecy, Włosi. Oni wiedza jak zadowolić kobietę i cudownie leczą migrenę :) Polaka zamieniłam na Południowca i życie erotyczne kwitnie :)
zobacz odpowiedzi (8)

Polecane dla Ciebie