Chłopak wyznał mi, że raz całował się z facetem…

Gaba nie wie, co ma o tym myśleć.
Chłopak wyznał mi, że raz całował się z facetem…
Fot. Unsplash (David Fanuel)
16.01.2021

Od dwóch miesięcy spotykam się z Piotrkiem. Dopiero się poznajemy, nie wiemy jeszcze o sobie wszystkiego. Na naszych randkach dużo rozmawiamy. Podejmujemy różne tematy. Ostatnio on zapytał mnie, jak to facet, czy miałam kiedyś przygodę z jakąś koleżanką. Facetów zawsze takie zabawy między przyjaciółkami ciekawią. Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że nie i zadałam mu to samo pytanie. Wtedy się zdziwiłam.

Okazało się, że owszem, Piotrek całował się ze swoim kolegą. Powiedział, że to było na jakiejś imprezie, wszyscy tam grali w butelkę. Padło na niego i na kumpla, a dziewczyny z imprezy nalegały, żeby oni się namiętnie pocałowali. Zrobili to. Piotrek całował się po francusku z chłopakiem.

Zobacz także: Lista 18 zadań robi furorę wśród kochanków. Próbują zaliczyć wszystkie

Kiedy mi to mówił, śmiałam się i udawałam wyluzowaną, ale tak naprawdę sama nie wiem, co mam o tym myśleć. Ja też chodziłam na różne imprezy i też tam padały pomysły, żeby dziewczyny całowały się ze sobą, a chłopaki ze sobą. Niektóre dziewczyny to robiły, ale chłopaki nigdy. Dlatego zdziwiło mnie, że Piotrek tak łatwo dał się namówić na pocałowanie faceta.

Mam to wziąć za głupi, nieważny incydent czy coś jest na rzeczy? Nie twierdzę, że on jest gejem, ale może jest bi?

Gaba

Polecane wideo

„Christian Grey z XIX wieku”. Ten aktor wywołuje wśród internautek masową histerię
„Christian Grey z XIX wieku”. Ten aktor wywołuje wśród internautek masową histerię - zdjęcie 1
Komentarze (54)
Ocena: 4.85 / 5
osa (Ocena: 5) 07.02.2021 10:38
kobieto daj mu kopa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.01.2021 18:35
Ja bym uciekała
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.01.2021 23:39
Mnie podnieca gejowskie i biseksualne porno.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.01.2021 00:52
Eee tam... ja jako nastolatka, gdy przesadzałam z alkoholem nieraz całowałam się z koleżankami, dochodziło też do jakiegoś macania, ale na samą myśl o stosunku z kobietą robi mi się niedobrze. To było tylko na zasadzie zabawy, i w trakcie pocałunku nie czułam żadnych emocji, to było dla mnie wtedy praktycznie na równi ze zbiciem z kimś żółwika, nie żartuje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.01.2021 20:55
Mi by się czerwona lampka zapaliła w głowie po takim wyznaniu... Kiedy poszedłby z kolegami na piwo, zastanawiałabym się czy czasem nie strzelają sobie lasek za moimi plecami. Daj sobie z nim spokój jeśli to jeszcze nie zaszło za daleko.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie