Byłam na 30 randkach z aplikacji. Wszystkie to niewypał

Magda jest już kompletnie zniechęcona.
Byłam na 30 randkach z aplikacji. Wszystkie to niewypał
Fot. Unsplash
14.01.2021

Wśród moich znajomych jest mnóstwo par, które poznały się przez Internet. Jest nawet małżeństwo, które na Tinderze spotkało się początkowo w wiadomym celu, ale tak między nimi zaiskrzyło, że dzisiaj są po ślubie. To dla mnie najlepszy dowód na to, że na aplikacjach randkowych naprawdę można spotkać miłość. Mimo to próbuję od dłuższego czasu i nic z tego nie wychodzi.

Mam zainstalowane trzy różne aplikacje randkowe, na każdej rozmawiam z wieloma facetami. Za każdym razem, kiedy z jakimś umawiam się na randkę, mam nadzieję, że to będzie strzał w dziesiątkę. Nie szukam przygód, tylko stałej relacji. Albo mam jednak pecha, albo za wysokie wymagania. Żadna z 30 randek, na których byłam, nie była udana. To kompletne niewypały.

Zobacz także: Spotykam się z facetem, który ma trudną przeszłość

Zazwyczaj nie klei się rozmowa lub widać, że chłopak coś kombinuje i liczy tylko na kolację ze śniadaniem. Czasem wychodziło też na jaw, że facet ma rodzinę, co wcześniej zatajał. Albo że nie chce zakładać rodziny, a mnie zależy na tym, żeby znaleźć kogoś, kto poważnie myśli o ślubie i dzieciach.

Jeśli nie szukać na aplikacjach, to gdzie? Doradźcie, bo mam dość samotności i kiepskich randek.

Magda

Polecane wideo

Nieoczywiste, ale zachwycające trendy w pierścionkach zaręczynowych. Od razu powiesz „tak”!
Nieoczywiste, ale zachwycające trendy w pierścionkach zaręczynowych. Od razu powiesz „tak”! - zdjęcie 1
Komentarze (71)
Ocena: 4.9 / 5
gość (Ocena: 2) 22.03.2021 06:30
A ja po prostu ZLIKWIDOWAŁEM WSZYSTKIE PORTALE RANDKOWE ... Tam NIE ma TEJ .. JEDYNEJ .. Mojej Połówki .. i NIGDY NIE BYŁO ... Okay ... Mam już 53 lat i .. Dawno przestałem wierzyć .. W TO .. że istnieje TA DRUGA POŁÓWKA .. serca ... Ona po prostu się NIE NARODZIŁA .. na TYM SWIECIE !!! I tak POZOSTANĘ SAMOTNYM KAWALEREM ... No i FAJNIE .. O MIŁOSCI JUZ NIE WSPOMINAM ... NIE WARTO SZUKAĆ CZEGOŚ CO NIE ISTNIEJE W TYM SWIECIE . Miłego Dnia WSZYSTKIM SAMOTNYM / Pannom .. Pozdrawiam z Podlasia ..
odpowiedz
osa (Ocena: 5) 07.02.2021 10:43
w ten sposób ciężko poznać kogoś normalnego
odpowiedz
Marli (Ocena: 5) 20.01.2021 19:36
Założyłam Tindera w piątek, w niedziele (a być może w sobotę, niestety już nie pmaietam dokładnie) poznałam mojego obecnego męża! PS stwierdziłam, ze pobędę tam tydzień, zobaczymy co się urodzi. I znalazłam najwspanialszego mężczyznę na świecie ❤️
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 20.01.2021 11:00
Widocznie jesteście tępymi dzidami. Ot cała zagadka. No kto nie będzie was utrzymywał i raz a czas pucował.
odpowiedz
Iza (Ocena: 5) 19.01.2021 14:49
Ja mojego ukochanego poznałam w pracy .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie