Przyjaciółka wytknęła mi, że ciągle noszę te same ubrania

Kinga czuje się upokorzona.
Przyjaciółka wytknęła mi, że ciągle noszę te same ubrania
fot. Unsplash
11.11.2020

Cenię sobie szczere przyjaźnie, ale są jakieś granice. Tę samą rzecz można powiedzieć delikatnie albo z grubej rury i ona właśnie to zrobiła. Nagle wyskoczyła z dziwnym tekstem, jakby chciała mnie upokorzyć.

Zobacz również: 9 ubrań, których unikają dziewczyny z dobrym gustem

Jeśli o to chodziło - osiągnęła swój cel w 200 procentach. Stanęłam jak wryta i nie wiedziałam, jak mam zareagować. Czym innym jest dobra rada, a czym innym wytykanie. Weszła w moje życie z buciarami i jeszcze oczekuje wdzięczności.

Według niej przestałam zupełnie o siebie dbać, a jej obowiązkiem jest powiedzenie tego wprost.

Najgorsze, że zrobiła to w nerwach, bo cały dzień była nie w sosie. Drobna różnica zdań i eksplodowała: a ty spójrz na siebie! Ciągle chodzisz w tym samym, dziadujesz, robisz z siebie pośmiewisko. Mniej więcej coś takiego.

Zobacz również: Ubrania, w których nie wyglądasz na swój wiek. Dodają przynajmniej 10 lat

Nie mam zamiaru zaprzeczać, bo coś w tym jest. Od pewnego czasu nie przykładam uwagi do tego, jak wyglądam. Po pierwsze mnie nie stać, a po drugie - nie mam dla kogo się starać. Mam kilka ulubionych ciuchów, które noszę non stop.

Wychodzę z założenia, że życie to nie rewia mody. Gdybym mogła sobie pozwolić na lepsze ubrania, wtedy bym eksperymentowała. Ale tak? Noszę to, co mam i nie musze się wszystkim podobać.

Także stwierdziła fakt, ale ja po prostu taka jestem. Jak się wstydzi ze mną pokazywać, to niech sobie znajdzie modniejszą przyjaciółkę. Zawiodła mnie.

Kinga

Zobacz również: „W pewnym wieku nie wypada”. Stylista wymienił 9 ciuchów, w których wyglądasz dziecinnie

Polecane wideo

Udowodniły, że rozmiar nie ma znaczenia. W każdym możesz wyglądać świetnie
Udowodniły, że rozmiar nie ma znaczenia. W każdym możesz wyglądać świetnie - zdjęcie 1
Komentarze (38)
Ocena: 4.79 / 5
gość (Ocena: 1) 15.11.2020 08:06
Wielkie halo. Powiedz koleżance, że już miesiąc chodzisz w tych samych majciochach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.11.2020 22:57
Spytaj, czy Steve Jobs też dziadował.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 12.11.2020 09:17
Kurde nagle wszyscy mają po 5 par tego samego, ja mam pojedyncze sztuki ubran...
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 11.11.2020 23:31
Zawsze mam na sobie czarny krótki t-shirt, podkoszulek lub sweter i czarne rurki lub mini, oraz trampki lub sztyblety bo taki po prostu mój styl, mam całe mnóstwo ciuchów ale wszystkie są zbliżone i czarne, może ludzie myślą że się nie przebieram xD
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 11.11.2020 22:36
Ja raz usłyszałam od koleżanki, że używam cały czas tego samego koloru cienia do oczu. A ja się nie cierpię malować. Nie chce mi się tym interesować, szukać nowych kosmetyków, wydawać kasy na nieudane zakupy. Źle się czuję bez makijażu, więc maluję się jak najszybciej i jak najprościej, i jak sobie coś dobiorę, co mi pasuje, to po prostu tego używam aż ze sklepów wycofają. Po prostu koleżanka lubiła eksperymentować z makijażem. A ja nie. I tyle filozofii.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie