Sprawdziłam cenę pierścionka zaręczynowego. Szybko tego pożałowałam

Diana nie może przestać o tym myśleć.
Sprawdziłam cenę pierścionka zaręczynowego. Szybko tego pożałowałam
fot. Unsplash
30.09.2020

Słyszałam różne teorie na ten temat, ale nigdy nie kierowałam się takimi wartościami. Dla mnie pieniądze i miłość to dwie zupełnie różne sfery, których nie warto łączyć. Przynajmniej teoretycznie, bo coś mi się poprzestawiało w głowie.

Zobacz również: Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy? 4 najdziwniejsze teorie

Zrobiłam to z czystej ludzkiej ciekawości, a nie dlatego, że chciałam go podliczyć. Pierścionek od razu bardzo przypadł mi do gustu. Wygląda drogo i noszę go z dumą od kilku tygodni. Wreszcie jednak nie wytrzymałam i sprawdziłam.

To nie było wcale trudne.

Kilka dni po zaręczynach dostałam od narzeczonego certyfikat od jubilera. Takie potwierdzenie autentyczności, że to nie żadna podróbka. Przy okazji dowiedziałam się, gdzie dokładnie go kupił, więc wystarczyło wejść na stronę.

Zobacz również: Czy poprosić o wycenę pierścionka zaręczynowego? Mam pewne podejrzenia

Błyskawicznie znalazłam w sklepie internetowym to cacuszko i zrobiło mi się dziwnie. Obstawiałam przynajmniej kilka tysięcy złotych, bo wygląda solidnie. Zamiast tego ujrzałam inną cenę: 1499. I co z tego?

Tak powinnam sobie pomyśleć i żyć dalej, ale jednak cały czas chodzi mi to po głowie. Nachodzą mnie myśli, że mógł się bardziej postarać. Chyba nie jestem taka bezinteresowna, jak do tej pory myślałam.

Żałuję, że to zrobiłam. Tylko czasu już nie cofnę...

Diana

Zobacz również: LIST: „Dostałam używany pierścionek. Niby nic takiego, ale jednak boli”

Polecane wideo

Te znaki zodiaku czeka niepewna przyszłość. Raczej nie dorobią się wielkich pieniędzy
Te znaki zodiaku czeka niepewna przyszłość. Raczej nie dorobią się wielkich pieniędzy - zdjęcie 1
Komentarze (36)
Ocena: 4.44 / 5
czapkaniewidka (Ocena: 5) 09.12.2020 10:37
Kompletnie niepraktyczne myślenie jak dla mnie.... Pierścionek SOLIDNY PIĘKNY !? No to właśnie........ a może jednak się postarał..... i za "niską" cenę znalazł pierścionek najlepszy właśnie w tym przedziale cenowym.... można też patrzeć na to w dodatkowy pozytywny sposób mianowicie że potrafi sobie poradzić z każdym problemem i nawet przy małym budżecie, potrafi znaleźć w danej wocie coś co znacznie przewyższa standardy tego pułapu.....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.10.2020 21:37
Ja mam za 500 skromny ale coz wazne ze pd serca. Nie ma co w zyciu wazniejsze sa rzeczy np miłość wsparcie, to ze wiem ze mogę w kazdej chwili na niego liczyc Teraz juz męża.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.09.2020 21:38
Głupia baba... Ja bym się cieszyła z takiego nawet za 1000zl byleby mój mężczyzna trafił w mój gust. Jakiegoś drogiego bałabym się nosić że zgubię.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.09.2020 19:54
Na początku znajomosci mój chłopak jeden raz zapytał z ciekawości jaki pierścionek zaręczynowy by mi się spodobał. Po trzech latach spotykania się ze sobą dostałam dokładnie taki jaki sobie wymarzyłam. Pamiętał! :D chociaż do tematu pierścionków nie wracaliśmy już ani razu. Również dostałam certyfikat. Z ciekawości sprawdziłam cenę. 2500 zł. I serio uważam że cena jest Ok, tym bardziej że w certyfikacie jest napisane że diament jest najwyższej klasy czystości :) mały ale piękny, z idealnym szlifem. Pasuje to obrączki jakby były scalone w jedno :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.09.2020 18:49
Skoro pierścionek jest ładny i do tego Ci się podoba to jaki problem?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie