Jestem z chłopakiem, który mnie zdradził

Ewelina nie chce być sama.
Jestem z chłopakiem, który mnie zdradził
Fot. Unsplash
26.09.2020

Pewnie usłyszę, że nie mam ani krzty godności i ogólnie jestem beznadziejna, ale w takiej sytuacji nie wiesz jak się zachowasz. Ja dowiedziałam się o najgorszym, ale nic nie zrobiłam. Wiem (bo widziałam), że chłopak mnie zdradził. Nie wiem czy tylko raz. I co? Nawet mu się do tego nie przyznałam.

Nie zrobiłam awantury, nie zerwałam z nim, nie ścigam tej ladacznicy, ani nic z tych rzeczy. Przyjęłam do wiadomości i postanowiłam przemilczeć sprawę. Uważam, że nic lepszego nie mogę teraz zrobić. Po prostu nie chcę być sama.

Zobacz także: Mam żal do chłopaka, że nie oznaczył mnie na FB jako swoją dziewczynę...

Moje koleżanki pukają się po głowach, jak im to mówię. Twierdzą, że trzeba się szanować i w ogóle. Dziękuję za takie rady. Ja przez lata nikogo nie mogłam sobie znaleźć i cierpiałam. Teraz też nie ma sielanki, ale przynajmniej nie wychodzę na nieudacznika, którego nikt nie kocha.

Wydaje mi się, że w naszym związku jest uczucie. Inaczej by ze mną nie był. Zdradę traktuje jako chwilę słabości. Podejrzewam, że chce się nawet oświadczyć. Mam unieść się honorem i zniszczyć ten związek?

Wolę przemilczeć to wszystko i wierzyć, że już nigdy więcej się nie powtórzy. Może jak się oświadczy i weźmiemy ślub to jakoś poważniej podejdzie do tych spraw? Mam taką nadzieję. Jestem naiwna?

Ewelina

 

Polecane wideo

To ona ma największe powodzenie w „Hotelu Paradise 2”! Kim jest Dominika Konował?
To ona ma największe powodzenie w „Hotelu Paradise 2”! Kim jest Dominika Konował? - zdjęcie 1
Komentarze (27)
Ocena: 4.85 / 5
gość (Ocena: 5) 21.10.2020 21:39
Jestes durna i naiwna jak dziecko. Poloz się od razu jako wycieraczka kolo drzwi, to równowartość tego jak dajesz sie traktowac
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.09.2020 14:28
Jesteś naiwna. Zdradził raz, zdradzać będzie nadal. Nie łudź się, że po ślubie się zmieni, bo będziesz cierpiała. Koleżanki mają rację twierdząc, że nie masz do siebie szacunku. Trzeba popracować nad samooceną. No chyba, że wolisz całe życie przymykać oczy na zdrady partnera. Nie wiem czemu sądzisz, że nikogo lepszego już nie znajdziesz? Z drugiej strony na prawdę czasami lepszy żaden niż byle jaki...
zobacz odpowiedzi (1)
Prawdziwy facet (Ocena: 5) 27.09.2020 14:51
Też do zdradź
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.09.2020 09:18
Jesteś głupia
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.09.2020 22:23
Ja pierdole, serio? Idź do psychologa lepiej i odejdź od niego. Aż tak jesteś zdesperowana, że z meską kurwą chcesz być?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie