Nie wiem, jak napisać CV. Mam 32 lata i żadnego doświadczenia

Gosia nie chce odstraszyć potencjalnych pracodawców.
Nie wiem, jak napisać CV. Mam 32 lata i żadnego doświadczenia
fot. Unsplash
21.08.2020

Mam nadzieję, że nie zostanę zbyt surowo oceniona, bo piszę w zupełnie innym celu. Każdy podejmuje własne decyzje i żyje po swojemu. Ja do tej pory nie musiałam pracować, bo zajmowałam się dziećmi. Wreszcie jednak przyszedł taki moment, kiedy trzeba pomyśleć o sobie.

Zobacz również: LIST: „Mąż wysyła mnie do pracy. Nie rozumie, że córka ma dopiero 7 lat”

W pierwszą ciążę zaszłam na chwilę przed obroną pracy magisterskiej i ostatecznie nie udało mi się tego zrobić. Zaliczyłam 5 lat, jednak dyplomu jeszcze nie dostałam. Później kolejne dziecko i tak zleciało sporo czasu.

Mam 32 lata, wspaniałą rodzinę, ale poważne braki w CV.

Nareszcie jestem gotowa, żeby pomyśleć o swoim rozwoju i zacząć spełniać marzenia. No i oczywiście zarabiać własne pieniądze. Znalazłam kilka interesujących mnie ofert, tylko nie do końca wiem, jak zdobyć upragnioną pracę.

Zobacz również: LIST: „Chłopak nie chce mi powiedzieć, ile zarabia. Robi z tego straszną tajemnicę”

Usiadłam przed komputerem, żeby wreszcie napisać podanie i straciłam resztki pewności siebie. Nawet nie wiem, co mam wpisać w dziale "wykształcenie". Uczelnia i kierunek - to jasne. Ale czy muszę zaznaczyć, że bez obronionej magisterki?

Wypadałoby też pochwalić się doświadczeniem, którego przecież nie mam. Wychowywania dzieci raczej nie wpiszę. Poza danymi osobowymi wszystko budzi moje wątpliwości. Pomóżcie mi się za to zabrać.

Boję się, że 32-latka, która nigdy nie miała etatu, przerazi pracodawców.

Gosia

Zobacz również: LIST: „Od pół roku siedzę na bezrobociu. Już nie chcę wracać do pracy”

Polecane wideo

Zbyt piękna, żeby pracować. Z powodu urody podobno nikt nie chce jej zatrudnić
Zbyt piękna, żeby pracować. Z powodu urody podobno nikt nie chce jej zatrudnić - zdjęcie 1
Komentarze (75)
Ocena: 4.84 / 5
gość (Ocena: 5) 23.08.2020 13:52
ok jeszcze mozna zrozumiec, ze od razu po studiach poswiecilas sie dzieciom a teraz zaczynasz kariere, ale to ze nie skonczylas nawet studiow (czyli jakies 5 lat w bloto) to tego nie rozumiem... Znam takie zdolne osoby, co studiowaly, czasem nawet jakies drogie, prywatne kierunki, a potem nie podeszly do ostatnich egzaminow, ktore byly tylko formalnoscia. Chyba nigdy tego nie zrozumiem
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 22.08.2020 06:13
Opierdalanie gały. To se wpisz do CV.
odpowiedz
Andrzej Duda (Ocena: 5) 21.08.2020 20:57
tracisz obywatelstwo dniem dzisiejszym elo
odpowiedz
MAMA (Ocena: 5) 21.08.2020 20:56
do pracy ty bezużyteczna szmaciuro a nie na tych rurach tańczysz. jesteś w tym momencie wydziedziczona twój stary przewraca sie w łóżku a nie żartowałam zdech wczoraj es
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.08.2020 20:51
Popytaj znajomych ktoś ma firmę i poświadczy, ze robiłaś tam jakieś porządki w dokumentach i odbieralas telefony na zleceniu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie