Boję się, że chłopak zerwie zaręczyny. Podobno już raz to zrobił

Agata nie miała pojęcia, że kiedyś oświadczył się innej.
Boję się, że chłopak zerwie zaręczyny. Podobno już raz to zrobił
fot. Unsplash
21.07.2020

Ciekawych rzeczy człowiek się dowiaduje, kiedy ma możliwość pogadania ze znajomymi partnera. Oczywiście znałam jego przyjaciół, ale jakoś nigdy nie rozmawialiśmy szczerze na osobności. On zawsze był gdzieś obok.

Zobacz również: Coraz więcej par zaręcza się bez pierścionka. 15 rzeczy, którymi można go zastąpić

Tym razem sytuacja wymknęła się spod kontroli. Poszliśmy na mocno zakrapianą imprezę, więc niektórym puściły hamulce. Mój narzeczony szybko odpłynął, a jego kumplom nagle rozwiązały się języki.

Wiecie, czego się dowiedziałam? Że wcale nie jestem pierwsza.

Nie mam nic przeciwko temu, że kiedyś miał inne dziewczyny. Ja też nie prowadziłam pustelniczego życia. Zapomniał mnie jednak poinformować o dość istotnym szczególe - już kiedyś komuś się oświadczył. Powinnam o tym wiedzieć.

Zobacz również: EXCLUSIVE: „Byłam narzeczoną tylko przez 48 godzin”

Wiedziałam o jakimś poważnym związku, który trwał kilka lat, ale nic poza tym. Teraz okazuje się, że byli już po słowie i nawet zaczęli przygotowania do ślubu. Dość istotna sprawa, więc nie rozumiem jego tajemniczości.

Z dobrego źródła wiem, że to on zerwał zaręczyny na chwilę przed weselem. Podobno się rozmyślił. I jak ja mam teraz zachować spokój? Nie dość, że nie był ze mną szczery, to jeszcze okazuje się nieprzewidywalny.

Skoro już raz wywinął taki numer, to przecież może go powtórzyć. Zaczynam się naprawdę bać.

Agata

Zobacz również: Te znaki zodiaku zaręczą się w 2020 roku

Polecane wideo

Pokazała narzeczonego, a faceci odetchnęli z ulgą. Dla nich to pocieszający widok
Pokazała narzeczonego, a faceci odetchnęli z ulgą. Dla nich to pocieszający widok - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.07.2020 15:11
moze to jakis zboczeniec lub psychopata, ktory lubi sie oswiadczac, balamucic, zwodzic kobiety, a w ostatniej chwili buch, zrywa, ucieka i siedzi w domu smiejac sie do rozpuku.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.07.2020 14:30
Zerwij zatem pierwsza, co się będziesz martwić na zapas
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.07.2020 12:15
Wiesz, że on zerwał, ale nie wiesz dlaczego, więc może warto porozmawiać zamiast snuć teorie? Równie dobrze mógłby się dowiedzieć o jej zdradzie i zerwać zaręczyny, a nie dlatego, że jest nie stały w uczuciach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.07.2020 12:11
Mój mąż też był wczesniej zareczony, z tym, że on tego przede mna nie ukrywał. Byl to jego pierwszy zwiazek- 10letni. Twierdził, że ona się rozmyslila, bo jednak stwierdziła, że nie chce slubu i dzieci. Nie wiem czy mnie oszukał czy nie, ale być może mowil prawdę zważywszy na to, że ona ma teraz 35lat i wciąż nie wzięła slubu i nie ma dzieci (absolutnie nie twierdzę, że to coś złego, żeby zaraz nie było głupich komentarzy). Zareczyny były zerwane nie na ostatni moment, slub jeszcze nie był zaplanowany. Potem maz miał zwiazek 5letni, nie było zareczyn, i potem sie poznalismy i wzięliśmy ślub. Nigdy nie miałam żadnych obaw, że on zerwie zareczyny, bo widzialam, że chce tego slubu tak samo jak ja. Gdyby facet zerwał poprzednie zareczyny na ostatni moment to pewnie bym sie zastanawiala, jednak myślę, że tamta sytuacja dala mu jakaś nauczkę i tym razem jest pewien swoich planów, no chyba, że jest jakimś idiota i zupełnie nie uczy się na błędach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.07.2020 09:33
Mój miał żonę a potem jeszcze narzeczoną :D
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie